Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کدام شخصیت‌های مارول در The Defenders حضور دارند؟

0

اگر آخرین سریال  مارول در نتفلیکس را تماشا کرده باشید دیده‌اید که شخصیت‌های زیادی از کتاب‌های کمیک در آن حضور دارند. همچنین شخصیت‌های کمتر شناخته‌شده‌ای نیز در این سریال نقش‌های مختصری داشته‌اند و به همین دلیل قصد داریم در این مطلب به معرفی شخصیت‌های حاضر در این سریال بپردازیم.

 

یکی از اعضای دیفندرز، مرداک است که در برابر زندگی جدیدش مقاومت می‌کند تا به دردویل تبدیل نشود.

جسیک جونز همچنان همان کاراگاه خصوصی دائم‌الخمری است که همسایه‌اش مدام وارد خانه‌اش می‌شود.

پس از اتفاقاتی که در سریال انفرادی او می افتد، حال لوک کیج زمان حبس خود را سپری کرده است  و از زندان خارج شده است.

دنی رند چهارمین عضو دیفندرز است. در مقایسه با دیگر اعضای گروه، شخصیت رندی بیشترین تفاوت را با کتاب‌های کمیکش دارد. او می‌تواند قدرت آیرون فیست خود را به مدت طولانی‌تری استفاده کند و همچنین قابلیت‌های بیشتری نیز به او اضافه شده است. از این قابلیت‌ها می‌توان به قابلیت ترمیم و کنترل سیستم عصبی برای حس نکردن درد اشاره کرد. نسخه‌ی کتاب‌های کمکیک او اندکی خنده‌دارتر و بامزه تر است.

کلر تمپل تنها کاراکتری است که در همه‌ی سریال‌های مارول در نتفلیکس حضور داشته است. او از بسیاری جهات به کتاب‌های کمیک خود شباهت دارد، جز این که در کتاب‌ها او با لوک کیج است و قدرت‌های ماورائی او را دارد. البته ممکن است در فصل‌های بعدی سریال این اتفاق بیافتد.

استاد هنر‌های رزمی و بهترین دوست دنی رند هم در دیفندرز حضور پیدا می‌کند. او بسیار شبیه به شخصیش در کتاب‌های کمیک است، جز این که در کتاب‌های کمیک او مقداری قدرت ابرقهرمانی دارد.

الکترا در سریال دیفندرز زنده می‌شود تا برای «هَند» کار کند. نسخه‌ی کتاب‌های کمیک او بسیار شبیه شخصیت او در این سریال است.

در سریال دیفندرز مرداک پیش پدر لانتوم می‌رود تا از گناهان خویش مبرا شود. در کتاب‌های کمیک لانتوم مسئول کلیسای سنت پاتریک است اما جوان‌تر است و حامی گروه ابرقهرمانی ران‌اویز بوده است.

بهترین دوست و همکار قدیمی مت مرداک نیز در این سریال حضور دارد و مبارزه می‌کند. تفاوت‌های بسیاری میان شخصیت‌او در سریال و کتاب‌های کمیک وجود ندارد. در حال حاضر در کتاب‌های نلسون و مرداک با یکدیگر همکاری می‌کنند.

عشق مت مرداک، کرن پیج، که در کتاب‌های کمیک برجسته‌تر است نیز در این سریال حضور دارد. در کتاب‌های کمیک او هیچ‌گاه موفق نشد که یک گزارش‌گر شود، چرا که زمانی که به عنوان منشی مرداک کار می‌کرد توسط «بولزآی» کشته شد.

استیک نیز در این سریال خود را نشان می‌دهد و تفاوتی با کتاب‌های کمیک خود ندارد. او استاد نابینای هنر‌های رزمی است که دردویل و الکترا را تعلیم داده و عضوی از «چِیست» است.

میستی نایت، پلیس اهل نیویورک است که برای اولین‌بار در سریال لوک کیج ظاهر شد و حالا در دیفندرز حضور دارد. تنها تفاوت او با کتاب‌های کمیک این است که در کتاب‌ها او یک بازوی رباتی دارد. اما اگر به نیمه‌ی پر لیوان بنگریم، یک قدم به اتفاق افتادن این مسئله در دنیای نتفلیکس هستیم.

نزدیک‌ترین دوست جسیکا جونز تریشا واکر است که میزبان تاک‌شویی است که طی سریال انفرادی جسیکا جونز دچار آسیب‌های روانی شد. در کتاب‌های کمیک او ابرقهرمانی به نام هل‌کت بود که یکی از اولین قهرمانان مارول محسوب می‌شود.

جری هوگارت عمدتا به خاطر فصل اول سریال جسیکا جونز شناخته می‌شود، اما او در دومین قسمت از سریال دیفندرز نیز حضور پیدا می‌کند. در کتاب‌های کمیک جری هوگارت مردی است به نام جرین، که وکیل دنی رند است.

اطلاعات زیادی درباره‌ی شَفت در سریال دیفندرز موجود نیست و فقط در صحنه‌ی ابتدایی قسمت اول این سریال ظاهر می‌شود. در کتاب‌های کمیک او عضوی از «چِیست» است که با «هَند» مبارزه می کند.

«تِرک» مختصرا در این سریال حضور پیدا می‌کند و لوک کیج سعی در گرفتن جواب از او دارد. در کتاب‌های کمیک او خلافکار سطح پایینی است که دفعات بسیاری توسط دردویل کتک خورده است.

باکوتو که به نظر می‌رسید در فصل اول سریال  آیرون فیست مرده باشد، در دیفندرز بازمی‌گردد. شخصیت‌ او در کتاب‌های کمیک بسیار به سریال شباهت دارد. او رهبر شعبه‌ی «هَند» در آمریکای شمالی است.

Sister Maggie

شخصیت دیگری نیز در این سریال بازگشتی کوتاه دارد؛ البته او را در سریال نمی‌بینیم. زمانی که مرداک در انتهای فصل موقعی که به نظر می‌رسد در کنار الکترا مرده باشد از خواب بیدار می شود، راهبه‌ای که لب تخت او نشسته است می‌گوید: «به مگی بگید بیاد. بهش بگید بیدار شده.» این به خواهر مگی اشاره دارد که مادر واقعی مرداک است. او نقش مهمی در داستان «گاردین دویل» به کارگردانی کوین اسمیت بازی کرده است.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.