Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ممکن است دیکاپریو جوکر جدید باشد

0

اخیرا خبری از در دست کار بودن فیلم جدید گذشته‌ی جوکر منتشر شده بود و گفته شده بود که مارتین اسکورسیزی به عنوان تهیه‌کننده‌ی این فیلم فعالیت خواهد کرد. گزارش جال‌توجه جدیدی در رابطه با این فیلم منتشر شده است که مرتبط با انتخاب بازیگر این فیلم است.

منابع به هالیوود‌ریپورتر گفته اند که بازیگر دارنده‌ جایزه‌ی اسکار، لئوناردو دیکاپریو، گزینه‌ی انتخابی آن‌ها برای بازی در نقش جوکر است. پیشنهادی به دیکاپریو داده نشده است و بنابراین این خبر به هیچ عنوان قطعی نیست و قرارداد مارتین اسکورسیزی نیز نهایی نشده است.

به نظر نمی‌رسد دیکاپریو بخواهد این نقش را بپذیرد اما به هر جهت در نظر گرفتن این احتمال هیجان‌انگیز خالی از لطف نیست. هالی‌وود ریپورتر در گزارش خود گفته بود: «احتمال این‌که بتوانند دیکاپریو را متقاعد کنند بسیار اندک است؛ اما این پیام را می‌رساند که وارنر می‌خواهد جدی‌ترین گزینه‌ها را برای یک فیلم جدی انتخاب کند.»

اسکورسیزی و دیکاپریو در فیلم‌‌های بزرگی مانند «دیپارتد»، «دار و دسته‌ی نیویورکی»، «آویاتور» و «گرگ خیابان وال‌ استریت» با یکدیگر همکاری داشته‌اند. فیلم جدید جوکر همچنین قرار است توسط کارگردان فیلم هنگ‌اوور، تاد فیلیپس، کارگردانی شود.

جرد لتو در فیلم «جوخه‌ی خودکشی» نقش جوکر را بازی کرد و همچنین قرار است تا این نقش را مجددا در دنباله‌ی آن نیز بازی کند، اما او در این فیلم که راجع به گذشته‌ی جوکر است نقش‌آفرینی نخواهد کرد. هالیوود ریپورتر به نقل از منابع خود گفته بود که جرد لتو به مدیربرنامه‌های خود بابت وجود دو بازیگر در نقش جوکر ابراز ناراحتی کرده بود.

این فیلم بی‌نام جوکر قرار است فیلمی جنایی در اوایل دهه‌ی 80 شهر گاتهام باشد. نکته‌ی جالب این است که وارنر قصد دارد فضای این فیلم را به سبک فیلم‌های شبه‌دهه 80ای اسکورسیزی مانند «ریجنگ بول» و «راننده تاکسی»، و نه فیلم‌های معمول دی‌سی بسازد.

هنوز تاریخ مشخصی برای اکران این فیلم مشخص نشده است و به نظر می‌رسد هنوز در روز‌های ابتدایی این پروژه باشند.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.