Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: اولین تریلر بخش داستانی Call of Duty: WWII منتشر شد

اکتیویژن و استودیوی اسلج‌همر گیمز اولین تریلر داستان‌محور Call of Duty: WWII را منتشر کردند. با این که اخبار راجع به این عنوان بیشتر در این باره بوده‌اند که Call of Duty: WWII به اصل خود باز می‌گردد (گیم‌پلی روی زمین)، این مجموعه همواره تمرکز خود را بر روی حالت داستانی بازی حفظ کرده است. توضیحات این تریلر را از اینجا بخوانید:

Call of Duty: WWII داستان سرباز رونالد رد دنیلز را روایت می‌کند که جوانی تازه به خدمت درآمده در بخش پیاده‌نظام است که برای اولین باز نبرد را در D-Day تجربه کرده است که یکی از بزرگترین جنگ‌های دریایی/زمینی در تاریخ محسوب می‌شود. پس از نجات پیدا کردن از سواحل نورمندی، رد و هم‌رزمانش از میان اروپا لشکرکشی می‌کنند و در راه رسیدن به آلمان با دشمنان در جاهایی مانند هرتگن فارست و بتل آف د بلج به مبارزه می‌پردازند.

تصویری از گیم‌پلی اول شخص در این ویدئو به نمایش در نیامده است و به جای آن تمرکز آن روی ستارگان بازی است و به شباهت‌های ایجاد شده میان شخصیت اصلی و در بازی پرداخته شده است. با این که کمپ‌های نازی‌ها در این تریلر نشان داده نمی‌شوند، می‌توانید قطار‌هایی را که مشغول جمع‌اوری یهودیان هستند را ببینید.

ماکل کندری، یکی از بنان‌گذاران اسلج‌همر گیمز در ماه آوریل گفته بود: «ما داستان روایت می‌کنیم و بخشی از روایت بازی این است که طرفداران بتوانند آنچه را که اتفاق افتاده است خودشان تجربه کنند. نمی‌خواهیم به جریاناتی مانند گور‌های دسته‌جمعی یا امثال آن وارد شویم. نمی‌خواهیم به صورت کامل روایت را تکمیل کنیم اما همین کافی است که نشان دهیم این اعمال شیطانی نقطه‌ی تاریکی در تاریخ بشریت باقی گذاشته‌اند و ما می‌‌خواهیم این داستان را به گوش همگان برسانیم.»

Call of Duty: WWII قرار است تا در تاریخ 12 آبان برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه شود.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.