Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر سینمایی بازی The Evil Within 2

پدر تئوور از زمان معرفی بازی The Evil Within 2 کمابیش مخفی بوده است. او چندجایی از جمله در آخرین تریلر از گیم‌پلی این بازی خود را نشان داده اما تابحال در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. او به همراه استفانو یکی از شخصیت‌های اصلی بازی The Evil Within 2 محسوب می شود و بالاخره آماده است تا پیامش را به دیگران برساند؛ پیامی که انذار از از خشم خدا و سوزش ابدیی برای کسانیی که به مخالفت با او می‌پردازند می‌دهد. سباستین اگر بخواهد کورسوی امیدی برای یافتن لیلی و گریختن از کابوس «استم» STEM داشته باشد، باید از خشم استادش جان سالم به در ببرد.

در میان تمامی شخصیت‌های The Evil Within 2، تئودور احتمالا بیشتر از همه ناشناخته و مرموز است. هرگونه اطلاعاتی راجع به گذشته‌ی او وارد حیطه‌ی اسپویلر‌های مهم می شود و به بیانی دیگر، برای کشف کردن راز‌های او می‌بایستی که بازی را انجام دهید.

جان جوناس، کارگردان این بازی گفته است: «تئودور از آن دسته انسان‌هایی است که همیشه چهره‌ی واقعی خود را مخفی نگه می‌دارد. او به عنوان یک شخصیت مذهبی و معتقد ترسیم شده است اما هنگام صحبت کردن با شما متوجه خواهید شد که توانایی ویژه‌ای در متقاعد کردن و آوردن شما به سمت خود دارد. او خود را به عنوان فردی با نیت دوستانه نشان می‌دهد که می‌خواهد به شما کمک کند اما می‌توانید در رفتار او و روشی که سعی دارد دنیا را بسازد به وضوح ببینید که چیزیی تاریک و شیطانی درون او وجود دارد.»

ترنت هاگا در مورد او گفته است: «او واقعا شخصیتی کاریزماتیک دارد و از ابزاری مانند بسیاری از رهبران فرقه‌های مختلف بهره می‌برد. او کاری می‌کند تا دیگران باور کنند قصد کمک به آن‌ها را دارد اما در واقعیت تنها از آن ها برای پیشبرد مقاصد خود استفاده می‌کند.»

جوناس می‌گوید: «اگر استفانو قابلیت این را داشته باشد که زمان را به وسیله‌ی دوربینش در استم متوقف کند، توانایی تئودور این است که می‌تواند از درونیات شما آگاه شود. او می‌تواند به چیز‌هایی که مخفی کرده‌اید دسترسی پیدا کرد و آن‌ها را علیه شما به کار بگیرد. او به همین وسیله سباستین را در چنگ خود نگه داشته است.»

تئودور دلایل خود را برای بودن در استم دارد که با اهداف موبیوس –که به نظر او نادرست هستند- متفاوت است. البته آن‌چه که او به دنبال آن است زمانی اشکار می‌شود که سباستین بیشتر و بیشتر در این دنیا گیر می‌افتد.

تئودور مانند استفانو در استم تنها نیست اما برخلاف استفانو که بر موجوداتی ترسناک و شیطانی کنترل دارد، موجوداتی که به تئودور کمک می‌کند مخلوقان او نیستند. این افراد که هاربینگر‌ خوانده می‌شوند، انسان‌هایی عادیی هستند که تئودور به زانو درآورده است.

جوناس می‌گوید: «هاربینگرها نوچه‌های تئودور هستند. او مانند استفانو خودش وارد عمل نمی‌شود. او می‌تواند با صحبت کردن کاری کند که افراد به او ملحق شوند و هدفشان این شود که به عنوان مطیع او، دنیایی را که تئودور قصد ساختن آن را دارد پاس بدارند.»

 

The Evil Within 2 قرار است تا در تاریخ 13 اکتبر مصادف با 21 مهر ماه برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر شود.

 

منبع allgamesdelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.