Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: آغاز «برادری» در تریلر جدید Assassin’s Creed: Origins

در بازی Assassin Creed: Origins  هر مرحله به شما اهدافی را ارائه خواهد کرد و این بر عهده‌ی شماست که تصمیم بگیرید از چه وسیله و راهی برای انجام دادن آن‌ها بهره خواهید گرفت. برخی اوقات با دشمنانی مواجه می‌شوید که می‌تواننند با یک ضربه شما را از پای دربیاورند و با وجود این که این امکان برای شما وجود دارد تا یک مرحله را موقتا متوقف کنید و بعد‌ها که سطحتان بالاتر رفت به سراغ آن بازگردید، بعضی اوقات انتخاب کردن راه‌های خلاقانه برای گذر کردن از مراحل دشوار بسیار جذاب‌تر و سرگرم‌کننده‌تر است.

اگر از جمله کسان هستید که به کارهای مخفیانه علاقه‌ دارید، قتل‌های مخفیانه تا زمانی که سلاح مخفی خود را به اندازه‌ای ارتقاء داده باشید که به اندازه‌ی کافی آسیب وارد کند، هنوز هم راه سریع و مناسبی برای از پای درآوردن دشمنان هستند. هدف قرار دادن دشمنان از فواصل دور با کمان‌های بایِک نیز می‌تواند موثر باشد و حتی زمانی که در حال نشانه‌گیری باشیدبه شما نشان داده خواهد شد که این تیر، چه میزان به دشمن آسیب وارد خواهد کرد. اگر هدف شما مخفیانه فعالیت کردن است، شاید بهتر باشد که تنها در صورتی از کمان استفاده کنید که بدانید هدفتان با این تیر از پا خواهند افتاد. زمانی که تعداد دشمنانتان را به عدد قابل‌قبولی کاهش دادید، می‌توانید شخصا از نزدیک وارد عمل شده و مستقیما با آن‌ها روبرو شوید و در این راه از سلاح‌های مختلفی استفاده کنید که هرکدام مناسب تاکتیک‌های متفاوتی خواهند بود.

روش‌هایی که می بایست برای رویارویی با خطرات موجود در بازی انتخاب کنید به اندازه‌ی بازی‌های قبلی واضح و مشخص نیستند. برای دریافت کوئست‌هایی مرتبط و در راستای داستان اصلی شما باید پیش خبرچین‌ها بروید اما این امکان نیز وجود دارد که با چرخیدن در دنیای بازی به کوئست‌هایی برای انجام دادن بربخورید. این به‌اصطلاح ساید کوئست‌های پراکنده درون بازی عموما خواسته‌ای ساده از شما دارند اما به سرعت به مسئله‌ای بزرگتر و مهم‌تر تبدیل می‌شوند.

Assassin Creed: Origins در تاریخ 5 آبان‌ماه برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

منبع Allgamesdelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.