Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: اضافه شدن لباس‌های شخصیت‌های کپکام به بازی Dead Rising 4

از زمانی که فرانک وست برای بار اول در بازی اصلی Dead Rising اصلی از یک لباس مگامن استفاده کرد و سر یک سروبات را به‌ جای سر یک زامبی قرار داد، یکی از نکاتی که این مجموعه از بازی‌ها را به آن می‌شناسیم، اشارات آن به دیگر فرنچایزهای کلاسیک کپکام بوده است. از اشاره‌ به بازی رزیدنت اویل و رستوران فروشگاهی به اسم Jill’s Sandwiches تا پک لباس رایگان استریت فایتر در بازی دد رایزینگ 4، همه نشان‌گر این هستند که عشق به بازی‌های کپکام همیشه در این مجموعه حضور داشته است.

این تعلق به دیگر بازی‌های کپکام همیشه در اعضای تیم طراحی دد رایزینگ وجود داشته است و به همین خاطر بوده که زمانی که قصد داشتند حالت جدیدی برای بازی Dead Rising 5 طراحی کنند، از این تعلق بهره‌ گرفتند و به Capcom Heroes رسیدند که به صورت خاص بیان‌گر علاقه‌ی آن‌ها به بازی‌های کلاسیک بسیار کپکام بوده است.

در حالت Capcom Heroes بازی دد رایزینگ 4، فرانک وست تعدادی لباس به تن خواهد کرد که برگرفته از آرشیو کپکام هستند و برخی حرکات اختصاصی آن شخصیت‌ها را نیز اجرا می‌کند. کپکام هیروز راهی متفاوت برای تجربه کردن حالت داستانی دد رایزینگ 4 است و در آن بازیکنان علاوه بر پیشرفت در مراحل بازی و کشف دنیای پیرامون، دستگاه‌های آرکید را نیز کشف می کنند. استفاده کردن از این دستگاه‌ها به بازیکن اجازه‌ی پوشیدن یک لباس جدید می‌دهد که باعث می‌شود فرانک بتواند از قدرت‌ها و توانایی‌های آن شخصیت استفاده کند.

با این وجود که تاکنون همه‌ی لباس‌های موجود در بازی معرفی نخواهند شد، این مسئله تائید شده است که فرانک قاد خواهد بود از ظواهر و قابلیت‌های شخصیت‌های زیر بهره بگیرد:

  • «کمی» (Cammy) از بازی Street Fighter
  • «ایکس» (X) از بازی Mega Man X
  • «سیسل» (Sissel) از بازی Ghost Trick
  • «آدام مکلینتایر دلقک» (Adam “The Clown” MacIntyre) از بازی Dead Rising
  • «دانته» (Dante) از بازی Devil May Cry
  • «فرانک وست» از بازی اصلی Dead Rising

 

منبع Allgamesdelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.