Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اکتیویژن از پروسه ساخت فیلم سری بازی ندای وظیفه می‌گوید

0

اطلاعات زیادی از فیلم سری بازی ندای وظیفه منتشر نشده است اما تیم کیلپین به نمایندگی از شرکت اکتیویژن جزئیات اندکی از برنامه شرکت برای ساخت فیلم این سری ارائه کرده است. کیلپین اعلام کرد که نحوه اقتباس از بازی ندای وظیفه روی پرده سینما اهمیت بسیاری برای اکتیویژن دارد:

هر وقت بخواهید یک فرنچایز مانند سری ندای وظیفه با این پیچیدگی داستانی و با چنین میراثی را در زمینه‌ای دیگر گسترش دهید، باید بسیار مراقب باشید. بنابراین اگر متوجه شویم برنامه و داستان درستی برای ساخت فیلم نداریم، آن را نخواهیم ساخت. در شرایطی قرار نداریم که بگوییم به هر قیمتی باید فیلم سری ندای وظیفه ساخته شود. در صورتی که موقعیت مناسب باشد، ساخت فیلم به گسترش فرنچایز و مخاطبین سری ندای وظیفه خواهد انجامید.

کیلپین در ادامه عنوان کرد که ساخت فیلم ندای وظیفه باعث افزایش اعتبار و سابقه این سری می‌شود. سری بازی Call of Duty با در اختیار داشتن رده سنی M، بیشترین طیف گیمرها را از نظر درجه سنی جذب خود کرده است و با ساخت فیلم آن می‌توان تعداد مخاطبین سری را به حداکثر رساند، البته به شرطی که داستان به خوبی ساخته و پرداخته شود. همچنین وی در رابطه با احتمال ساخت فیلمی براساس بازی اورواچ ابراز امیدواری و خوشحالی کرد.

بازی Call of Duty: World War 2 چند روز پیش با موفقیتی مثال‌زدنی هم از نظر منتقدین و هم از نظر فروش برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد. نظر شما در مورد ساخت فیلم سینمایی این سری چیست؟

منبع GAMESPOT
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.