Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

خودروها و اضافات تازه در به‌روزرسانی جدید بازی Need for Speed: Payback

فیل اوانیوک در نقد خود از بازی Need for Speed Payback از سیستم کنترل خودروی لذت‌بخش آن تعریف کرده بود اما در عین‌ حال این نقدر را نیز به آن وارد دانسته بود که ممکن است پیش از این که با گذاشتن زمان به آن عادت بکنید، برای شما یک‌نواخت و خسته‌کننده بشود. جدیدترین به‌روزرسانی این بازی مسابقه‌ای فردا منتشر خواهد شد و امید است که بتواند خریداران بازی را با خودرو‌ها و رویداد‌های درون‌بازی جدید راضی کند. این به‌روزرسانی که Speedcross نام دارد، به نوعی اولین به‌روزرسانی بزرگ این بازی است که به وسیله‌ی آن قابلیت پشتیبانی از کنترلر فرمان‌، خودرو‌های قدیمی و جدید و حالت بازی جدیدی هم‌نام با خود به‌روزرسانی، یعنی Speedcross، به بازی افزوده خواهد شد. اسپیدکراس شامل 16 رویداد درون‌بازی جدید خواهد بود که در میان چهار منطقه‌ی مختلف Canyon، Construction، Ember Valley و Airfield پراکنده شده‌اند.

در خصوص خودرو‌ها، با آمدن اسپیدکراس ماشین‌های Mazda RX-7 Spirit R، Volvo 242DL، Volvo Amazon P130، Plymouth Barracuda، Nissan Skyline 2000 GTR و BMW M3 Evolution E30 به بازی اضافه می‌شوند که می‌توانید هرکدام از آن‌ها را با شرکت در رویداد‌های مختلف و یا دزدیدن مدل‌های رها شده و دور زدن مسئولین، آزاد کنید ه بعد از آن می‌توانید آن را از طریق فروشنده‌های خودروی درون بازی خریداری کنید.

در یک پست از بلاگ این بازی گفته شده است که به‌ زودی خودرو‌های رها شده به صورت رایگان در سرتاسر «فورچون ولی» پدایدار خواهند شد. اولین خودرویی که می‌توانید پیدا کنید Mazda RX-7 Spirit R خواهد بود و در هفته‌های آینده نیز خودرو‌های بیشتری به این بخش اضافه می‌شوند.

همان‌گونه که در تریلر این بالای این صفحه مشاهده می‌کنید، با این به‌روزرسانی خودرو‌های مینی جان جوپر و اینفینیتی Q60 S نیز به بازی اضافه می‌شوند. EA گفته است: «این‌ها تنها خودروهایی نخواهند بود که در کلاس اسپیدکراس قابل دسترس هستند و در آینده خودرو‌هایی نظیر Nissan 350Z، Ford Focus RS و Dodge Charger نیز به آن‌ها ملحق خواهند شد.

این به‌روزرسانی قرار است تا فردا، یعنی 19 دسامبر منتشر شود. Speedcross برای دارندگان فعلی بازی رایگان خواهد بود و کسانی که به تازگی قصد خرید دارند نیز می‌توانند آن را به صورت مستقل خریداری کنند.

منبع pcgamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.