Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

عرضه بازی Anthem استودیو BioWare تا ۲۰۱۹ به تعویق افتاد

0

بازی Anthem سازندگان بازی Mass Effect یک نقش آفرینی اکشن بلندپروازانه است که در E3 سال 2017 رونمایی شد. این بازی که در واقع به وجود آمده تا با تبدیل شدن به یک موفقیت بزرگ برای سازنده‌اش، تمام ناکامی‌های قبلی BioWare با بازی Mass Effect: Andromeda را جبران کند، قرار بود در فصل پایانی سال 2018 به بازار عرضه شود.

به گزارش گیم‌نیوز به نقل از کوتاکو عرضه بازی Anthem تا سال 2019 عقب افتاده است. دلیل این تاخیر در عرضه را کوتاکو افزایش فشارها بر روی استودیوی بایوویر برای عرضه‌ی یک عنوان موفق بعد از آخرین قسمت از «اثر جرمی» عنوان کرده است. این‌جا می‌توانید همه‌ی آن‌چه لازم است در مورد Anthem بدانید را مطالعه کنید.

منابع اعلام نشده نزدیک به استودیو عنوان کرده‌اند که پنجره‌ی انتشار پیشین بازی یعنی پاییز 2018 اصلا منطقی نبوده است. کوتاکو پیش‌بینی می‌کند که در عین حال استودیو نمی‌تواند بازی را بعد از پایان ماه مارس 2019 به بازار عرضه کند، یعنی تا قبل از این که سال مالی الکترونیک آرتز به پایان برسد. گیم‌پلی بازی را تماشا کنید:

یکی از مسئولین الکترونیک آرتز در پاسخ به پلی‌گان گفته که در مورد مطلبی که سایت کوتاکو منتشر کرده و نیز میزان پیشرفت ساخت و توسعه‌ی بازی Anthem نظری ندارد.

کوتاکو اشاره می‌کند که این باور وجود دارد که اگر عرضه بازی Anthem مطابق انتظارات الکترونیک آرتز نباشد، آینده‌ی این استودیو بسیار متفاوت خواهد بود. ظاهرا همه‌ی تمرکز استودیوی بازی‌سازی در حال حاضر بر روی Anthem است و تیم بایوویر از بازی‌های در جریان دیگر مثل بازسازی عصر اژدها (که نسبتا موفق بود) و Star Wars: The Old Republic که از پرطرفدارترین عناوین MMO الکترونیک آرتز محسوب می‌شود، فاصله‌ی معناداری گرفته‌اند.

توسعه‌ی بازی Andromeda با مشکلات زیادی مواجه بود و بازی بعد از عرضه در ماه مارس 2017 نیز موفق نشد انتظارات را برآورده کند. در نتیجه‌ی شکست این بازی استودیوی BioWare مونترال با تغییرات زیادی مواجه شد و عده‌ای از کارکنان بایوویر در اعتراض به وضعیت این شرکت بازی‌سازی استعفا دادند.

کوتاکو در گزارش خود اشاره کرده که این استودیو رویکرد خود نسبت به بازی Dragon Age را نیز با نگاهی به سبک جدید بازی‌ها یعنی «بازی‌ به عنوان سرویس» و تبدیل این عنوان به یکی از بازی‌های رایگان مثل PUBG تغییر می‌دهد. با این حال سرنوشت این بازی نیز به موفقیت عرضه بازی Anthem بستگی دارد.

 

از طريق polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.