Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی Anthem اوایل سال ۲۰۱۹ و بازی جدید Battlefield در ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد

0

شرکت Electronic Arts اعلام کرد که عرضه‌ی بازی Anthem از استودیو بایوور، به دلیل برنامه‌های این شرکت برای انتشار یک بازی جدید از مجموعه‌ی Battlefield، به سال 2019 موکول خواهد شد.

بلیک یورگنسن، رئیس بخش مالی این شرکت، قبل از اعلام آمار مالی سه‌ماهه‌ی سوم سال 2018 در مصاحبه‌ای با وال استریت جورنال  تائید کرد که بازی Anthem در سه‌ماهه‌ی اول سال 2019 منتشر خواهد شد. به گفته‌ی یورگنسن، با این که این بازی بر اساس صحبتی که در E3 2017 انجام شده بود قرار بود تا در پاییز سال 2018 عرضه گردد، تعویق انتشار آن و منتشر شدنش در زمان مشخص شده در سال 2019 را نمی‌توان یک تاخیر قلمداد کرد.

یورگن در این مصاحبه گفته بود:

این یک تاخیر نیست. مردم سعی دارند تا از این مسئله داستان بسازند.

EA برنامه دارد تا در ماه اکتبر یک بازی Battlefield جدید را به بازار عرضه کند و به گمان آن‌ها این که این بازی در اوایل سال 2019 عرضه شود به آن این اجازه را خواهد داد که فضای آزاد بیشتری را در اختیار داشته باشد. در صورت انتشار این بازی در همان تاریخ معین‌شده‌ی قبلی، عرضه‌ی آن در فصل شلوغ پاییزی اتفاق می‌افتاد و شرایط دشوارتری می‌داشت.

هفته‌ی گذشته گزارشی منتشر شده بود که در آن گفته شده بود بازی Anthem در زمان مشخص شده و غیرواقع‌گرایانه‌اش در سال 2018 منتشر نخواهد شد و در سال 2019 برای پی‌سی و کنسول‌ها منتشر می‌گردد.

یورگنسن و یا هیچ‌کدام از نمایندکگان دیگر EA اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی جدید Battlefield ارائه نکردند، اما مدتی است که در جوامع مجازی شایعه شده است بازی بعدی بتل‌فیلد، Bad Company 3 خواهد بود.

EA گفته است که بازی Battlefield 1 تا به امروز بیش از 25 میلیون بازیکن داشته است و جامعه‌ی بازیکنان بازی FIFA به حدود 42 میلیون نفر (تنها بر روی کنسول‌ها) رسیده است. تعداد بازیکنان بخش اولتیمیت تیم بازی فیفا در سه‌ماهه‌ی سوم امسال 12 درصد افزایش داشته است.

70 درصد بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 قسمت تک‌نفره‌ی بازی را امتحان کرده‌اند. تعداد بازیکنان بازی The Sims 4 نسبت به سال گذشته 35 درصد افزایش داشته است و بسته‌ی گسترش دهنده‌ی آن بیشترین عملکرد را تا کنون به خود اختصاص داده است.

سه‌ماهه‌ی سوم که در تاریخ 31 دسامبر 2017 به پایان رسید، شرکت EA نتایج فروش خود را اعلام کرد که نشان از افزایش سود فروش دیجیتالی بازی‌ها داشت. سود سه‌ماهه‌ی سوم این شرکت معادل 1.16 میلیارد دلار بوده است که با نتایج سال گذشته برابر می‌کند.

فروش فیزیکی بازی‌های این شرکت 18 درصد کاهش داشت و 380 میلیون دلار از سود این سه‌ماهه را به خود اختصاص می‌داد. در مقابل فروش دیجیتالی با 14 درصد افزایش به رقم 780 میلیون دلار رسید که درواقع 67 درصد از درآمد شرکت در این بازه‌ زمانی را تشکیل می‌داد. فروش دیجیتالی در بازه‌ی زمانی 12 ماهه 3.38 میلیارد دلار بوده است که نسبت به سال گذشته 18 درصد افزایش داشته است.

EA همچنین اعلام کرد که 186 میلیون دلار را از دست داده است که 176 میلیون دلار آن به خاطرقوانین جدید مالیاتی بوده است. تنها چند ساعت پس از اعلام نتایج این شرکت، سهام EA 4.3 درصد افزایش پیدا کرد.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.