Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: ددپول در تریلر فیلم Deadpool 2 با لیگ عدالت شوخی می‌کند

در تریلر فیلم Deadpool 2 که دیروز منتشر شده بود، شخصیت کابل (Cable) به این فرنچایز افزوده شده است و خود ددپول نیز ویدئو را متوقف می‌کند تا از ناتمام بودن کار جلوه‌های ویژه شکایت کند.

ددپول که یکی از شخصیت‌های کتاب‌های کمیک است، پس از متوقف کردن ویدئو می‌گوید:

چه خبره؟ دیل! چرا کار جلوه‌های ویژه تموم نشده؟ یه دست آهنیه‌ها! نمی‌خوایم سیبیلش رو برداریم که!

این گونه کارها از ددپول چیز جدیدی نیست و این شخصیت بارها شده است تا مستقیما با مخاطبان صحبت کند و یا نشان دهد که نسبت به وجود داشتن خود در یک کتاب یا فیلم کمیک آگاهی دارد (به این کار اصطلاحا شکستن دیوار چهارم می‌گویند). این بار اشاره‌ی او به فیلم لیگ عدالت است که در آن شرایطی خاص برای شخصیت هنری سویل، یعنی سوپرمن پیش آمده بود. این موضوع احتمالا برای کسانی که روند ساخت فیلم‌های پربودجه را از نزدیک دنبال می‌کنند چیز جدیدی نباشد اما اشاره به آن در این تریلر باعث خواهد شد که عده‌ای دیگر به این مسئله توجه کنند.

جریان از این قرار است که فیلم لیگ عدالت نیازمند فیلم‌برداری‌های بیشتری شده بود اما سویل در آن زمان مشغول  کار فیلم برداری فیلم جدید ماموریت غیرممکن بود و شرکت پارامونت به او اجازه نمی‌داد که سیبیل خود را اصلاح کند. این موضوع شرکت برادران وارنر را ناچار کرد تا در مراحل پس از تولید سیبیل او را حذف کنند. این کار باعث شده بود که در برخی صحنه‌ها قیافه‌ی سوپرمن عجیب باشد.

این درواقع شوخی فرا-فیلمی ددپول با فیلم لیگ عدالت است که در آن با این که خود ددپول در یک فیلم ابرقهرمانی حضور دارد، با تولید یک فیلم ابرقهرمانی دیگر شوخی می‌کند. این مدل از شوخی‌ها آن‌چنان سطح بالا نیست اما خب از طرفی خود ددپول هم هیچ‌وقت شخصیت باکلاسی نبوده است.

پیش از تماشای فیلم ددپول، بهتر است این نکات را بدانید.

در فیلم اول Deadpool هم با لباسی که با جلوه‌های ویژه برای فیلم گرین لنترن (با بازی رایان رینولدز) ساخته بودند شوخی شده بود و این نشان می‌دهد که در زمینه‌ی مسخره کردن جلوه‌های ویژه‌ی ضعیف، طرف خاصی را نمی‌گیرد.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.