Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کار ساخت بازی Call of Duty 2018 به عهده سازنده سری بلک آپس خواهد بود

0

طی مصاحبه‌ای کوتاه با اکتیویژن مشخص شد که بازی Call of Duty 2018 توسط استودیو تری‌آرک، سازنده مجموعه بلک آپس، ساخته می‌شود. اکتیویژن از ارائه اطلاعات بیشتر در مورد کال آف دیوتی امسال اجتناب کرد اما همانطور که قبلا اشاره شد، عنوان بعدی این سری، بازی Call of Duty: Black Ops 4 خواهد بود.

طی یکی دو روز گذشته شایعاتی مبنی بر انتشار بلک آپس 4 مطرح شد که در آن شاهد کاهش المان‌های علمی‌تخیلی مانند جت‌پک خواهیم بود و ظاهرا این شایعات تا حدودی درست از آب در آمده‌اند. تویت استودیو تری‌آرک به شرح زیر است:

امسال به شدت منتظر فرا رسیدن زمان مناسب هستیم…برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر نمی‌توانیم صبر کنیم!

قاعدتا بازی‌های جدید ندای وظیفه تا اواسط بهار و نزدیک به نمایشگاه E3 به صورت رسمی معرفی نمی‌شوند؛ بنابراین باید مدت بیشتری منتظر روشن شدن قضیه بمانیم. سری ندای وظیفه ایده ساخت بخش زامبی را مدیون استودیو تری‌آرک است پس اگر چنین بخشی را در کال آف دیوتی امسال شاهد نباشیم، بسیار جای تعجب خواهد بود.

ساخت بازی Call of Duty 2018 به دست استودیو تری‌آرک باعث غافل‌گیری افراد زیادی نمی‌شود زیرا اگر چرخه سه‌ساله بازی‌های ندای وظیفه را در نظر بگیریم، نوبتی هم که باشد، نوبت تری‌آرک است تا باری دیگر خودی نشان بدهد. چرخه ساخت نسخه‌های مختلف کال آف دیوتی بین سه استودیو الج‌همر، اینفینیتی وارد و تری‌آرک جریان دارد. نظر شما در مورد بازی Call of Duty 2018 چیست؟

منبع GAMESPOT
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.