Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازیگر نقش آریا استارک می‌داند که پایان فصل آخر سریال بازی تاج و تخت چگونه خواهد بود

0

بینندگان بسیاری منتظر پخش شدن فصل آخر سریال بازی تاج و تخت هستند. این فصل که آخرین فصل این سریال نیز محسوب می‌شود قرار است تا در سال 2019 پخش شود و تمامی طرفداران هیجان‌زده هستند و می‌خواهند بدانند که این سریال گسترده و محبوب چگونه پایان خواهد یافت.

اینطور که به نظر می‌رسد، میسی ویلیامز، بازیگر نقش آریا استارک، می‌داند که پایان سریال به چه صورت خواهد بود. او اخیرا در برنامه ی جیمی کیمل حضور پیدا مرد و ادعا کرد که فیلم نامه‌ی قسمت پایانی سریال بازی تاج و تخت را خوانده است. کیمل در پاسخ به او گفت که شنیده است اچ‌بی‌او قصد دارد به منظور مخفی نگه داشتن پایان این سریال، چندین پایان مختلف را برای آن فیلم برداری کند. با این وجود از صحبت‌های ویلیامز این‌گونه به نظر می‌رسید که می‌داند قسمت پایانی سریال چگونه خواهد بود. او همچنین گفت که فکر نمی‌کند اچ‌بی‌او بودجه‌ی کافی برای فیلم برداری کردن چند پایان مختف برای این سریال را داشته باشد.

او گفت:

می‌دانم که پایان سریال بازی تاج و تخت چگونه خواهد بود. راستش را بخواهید از آن‌جایی که مدت بسیار زیادی را به ایفای نقش در این سریال پرداخته‌ام و با توجه به مخاطبان بسیاری که دارد، {پایان آن} غیرواقعی به نظر می‌رسد. همه منتظر قسمت آخر هستند و من آن را خوانده‌ام. خیلی حس فوق‌العاده‌ای است.

از حالت صورت ویلیامز این‌گونه می‌شد استنباط کرد که ممکن است پایان سریال به حالت نوشته کمی ضعیف به نظر برسد، اما زمانی که آن را تماشا کنید متوجه خواهید شد که چرا انقدر احساسی است. او همچنین اضافه کرد که وادرش نیز از پایان سریال خبر دارد، چرا که فیلم‌نامه‌ را برای او نیز فرستاده است. این‌طور که به نظر می‌رسد او از قوانین سرپیچی کرده است، چون که به او گفته بودند که فیلم‌نامه را به هیچ‌کس ندهد.

تدابیر امنیتی اچ‌بی‌او برای سریال بازی تاج و تخت بسیار سخت‌گیرانه بوده است و برای مثال فیلم‌نامه‌ی سریال را به صورت رمزگذاری شده نگه داری می‌کرده‌اند و حتی در صحنه‌هایی که در فضای باز فیلم‌برداری می‌شده‌اند، حواسشان بوده که درون‌ها از صحنه فیلم‌برداری نکنند. رئیس اچ‌بی‌او، کیسی بلویز پیش‌تر با اطمینان گفته بود که پایان‌های متعددی برای این سریال فیلم برداری خواهند شد. او در ماه سپتامبر گفته بود «می‌دانم که برای پایان سریال بازی تاج و تخت قرار است چندین پایان مختلف را فیلم‌برداری کنند تا هیچ کس نداند سریال چگونه به پایان خواهد رسید.

ویلیامز در این مصاحبه همچنین گفته بود که بخش بسیار زیادی از فیلم‌برداری فصل آخر این سریال باقی مانده است و این که سال بسیار پرمشغله‌ای را پیش رو خواهد داشت.

کیمل از ویلیامز سوال کرد که آیا این مسئله به این معنی خواهد بود که شخصیت او در سریال زنده خواهند ماند یا خیر. ویلیامز از پاسخ دادن به این سوال طفره رفت و گفت:

نه الزاما. این به این خاطر است که برخی از قسمت‌ها زمان زیادی را برای فیلم‌برداری احتیاج دارند.

این حرف منطقی به نظر می‌رسد؛ چرا که طبق اخبار، فصل آخر سریال بازی تاج و تخت قرار است شش قسمت داشته باشد که هرکدام از آن‌ها به اندازه‌ی یک فیلم به طول خواهند انجامید.

هنوز نام قسمت‌های فصل آخر سریال بازی تاج و تخت مشخص نشده‌اند اما اچ‌بی‌او اعلام کرده است که کارگردان‌های قسمت‌ها چه کسانی خواهند بود. فرنچایز بازی تاج و تخت قرار است تا بعد از پایان یافتن فصل هشتم این سریال هم ادامه پیدا کند. گرچه باید توجه داشته باشین که پیش‌درآمد‌های این سریال تا سال 2020 پخش نخواهند شد.

جالب است بدانید که خالقین سریال بازی تاج و تخت، یعنی دیوید بنیوف و دی بی وایس قرار است تا مجموعه‌ی جدیدی از فیلم‌های جنگ ستارگان را برای شرکت دیزنی بسازند.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.