Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آموزش بازی Shadow of the Colossus: کشتن کلوسوس یازدهم

0

در ادامه‌ی مطالبی که در گذشته در رابطه با آموزش بازی Shadow of the Colossus منتشر کرده بودیم، این بار به سراغ یازدهمین کلوسوس این بازی خواهیم رفت و به شما آموزش خواهیم داد که چگونه این کلوسوس را نیز شکست دهید. برای کشتن این کلوسوس باید روشی را امتحان کنید که تا کنون از آن استفاده‌ای نکرده‌اید. شما باشد این کلوسوس را بترسانید و از جایگاهش دور کنید.

برای بررسی مطالب پیشین در زمینه‌ی آموزش بازی Shadow of the Colossus می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

آموزش کشتن کلوسوس اول

آموزش کشتن کلوسوس دوم

آموزش کشتن کلوسوس سوم

آموزش کشتن کلوسوس چهارم

آموزش کشتن کلوسوس پنجم

آموزش کشتن کلوسوس ششم

آموزش کشتن کلوسوس هفتم

آموزش کشتن کلوسوس هشتم

آموزش کشتن کلوسوس نهم

آموزش کشتن کلوسوس دهم

 

این بار نیز از Shrine of Worship خارج شوید و به سمت شمال حرکت کرده و از پل سنگی عبور کنید.

مکان قرارگیری کلوسوس یازدهم: Flame Guardian

 

از روی پل که عبور کردید، پل سنگی بلندی را که در افق دیده می‌شود دنبال کنید و به سمت شمال بروید تا به یک شکاف برسید که از زیر آن عبور می‌کند. در سمت راست شما می‌توانید ببینید که این شکاف عرض‌تر می‌شود و یک راه زیگ‌زاگی تا پایین آن وجود دارد. باید از اسب خود پیاده شوید و این مسیر را پیاده طی کنید.

در آب شنا کنید و دبه طرف دیگر بروید. در این سمت آب، در جهت بالای سمت راست خود یک ورودی خواهید دید که سنگ‌ها راه آن را بسته‌اند. به همین خاطر آن را به سمت راست دور بزنید تا به یک تالار سنگی برسید.

اینجا شما باید از روی شکافی که وجود دارد بپرید تا وارد قسمت بزرگ‌تر این تالار بشوید. پیش از این که پرش را انجام دهید حواستان به چهار ظرف سوزانی که روی سکوها قرار دارند باشد. این‌ها کلید شما برای شکست دادن این کلوسوس هستند.

این کلوسوس به دو شکل به شما حمله خواهد کرد. یکی از آن‌ها این است که مانند یک گاو وحشی به سمت شما حمله‌ور خواهد شد و می‌بایست که از سر راه او کنار رفته و ضربه‌اش را جاخالی دهید. دومین حمله‌ی این کلوسوس این است که با پنجه‌هایش تلاش می‌کند به شما ضربه بزند. نقطه‌ ضعف این کلوسوس آتش است و شما می‌بایست از آن علیه‌اش استفاده کنید.

از روی شکاف بپرید و به سمت نزدیک‌ترین سکو بدوید. از آن بالا بروید و صبر کنید که کلوسوس به سمت شما حمله‌ور شود. با برخورد کردن کلوسوس به این سکو، شما خواهید افتاد و یک چوب نیز روی زمین می افتد که باید آن را بردارید و دوباره به بالای سکو رفته تا آن را شعله‌ور کنید.

پس از انجام دادن این کار شما دیگر دست بالا را دارید؛ چون که این کلوسوس از آتش وحشت دارد. چوب را در برابر او تکان دهید و تلاش کنید او را به سمتی هدایت کنید که لبه‌ی پرتگاه قرار دارد. با هدایت کردن او به این سمت باعث خواهید شد که این کلوسوس به پایین سقوط کند و زره‌اش در اثر این سقوط درهم بشکند.

شما هم باید پایین بپرید و روی کلوسوس قرار بگیرید. جای خود را محکم کنید چون که او مجددا به سمت جای خود در تالار خواهد دوید. حالا تنها نیاز دارید که شمشیر خود را بکشید و به نقطه‌ی ضعیف نورانی روی کمر او حمله کنید. با چهار ضربه می‌توانید این کلوسوس را از پای درآورده و تروفی Guardian and the Pit را دریافت کنید.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.