Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آموزش بازی Shadow of the Colossus: کشتن کلوسوس سیزدهم

0

در جدیدترین مطلب در زمینه‌ی آموزش بازی Shadow of the Colossus به سراغ سیزدهمین کلوسوس این بازی خواهیم رفت و به شما آموزش خواهیم داد که چگونه در کمترین زمان این کلوسوس را یافته و او را از پای درآورید.

برای بررسی مطالب پیشین در زمینه‌ی آموزش بازی Shadow of the Colossus می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

آموزش کشتن کلوسوس اول

آموزش کشتن کلوسوس دوم

آموزش کشتن کلوسوس سوم

آموزش کشتن کلوسوس چهارم

آموزش کشتن کلوسوس پنجم

آموزش کشتن کلوسوس ششم

آموزش کشتن کلوسوس هفتم

آموزش کشتن کلوسوس هشتم

آموزش کشتن کلوسوس نهم

آموزش کشتن کلوسوس دهم

آموزش کشتن کلوسوس یازدهم

آموزش کشتن کلوسوس دوازدهم

 

برای شکست دادن این کلوسوس صبر و شکیبایی بالایی احتیاج خواهید داشت و همچنین لازم است که پرش‌هایتان دقیق و حساب شده باشد.

سرنخ‌هایی که از Shrine of Wirship به دست خواهید آورد به یک صحرا و یک هیولای پرنده اشاره خواهند کرد.

مکان قرارگیری کلوسوس سیزدهم: Flying Sand Worm

 

ار معبد خارج شوید و به سمت جنوب غربی حرکت کنید و به سمت جنگلی بروید که برای پیدا کردن کلوسوس ششم وارد آن شده بودید.

زمانی که از جنگل خارج شدید، مسیر را دنبال کرده تا به صحرا برسید. سپس به سمت راست تغییر جهت بدهید تا بتوانید ساختمانی را ببینید که از سنگ‌های متعددی ساخته شده‌ است. به سمت این ساختمان بروید.

کلوسوس از میان شن‌ها خارج شده و بالای سر شما پرواز می‌کند. شما از محل قرارگیری خود می‌توانید دید خوبی نسبت به سه کیسه‌ی زیر شکم این هیولا داشته باشید. این‌ها اولین اهداف شما برای شکست دادن این کلوسوس‌ هستند.

سعی کنید با اسب خود زیر کلوسوس حرکت کنید و همین‌طور که این هیولا در حال پرواز کردن است، به سمت هر سه کیسه تیر پرتاب کنید. هر کدام از این کیسه‌ها که پاره‌ شوند، ارتفاع پرواز این کلوسوس کاهش پیدا خواهد کرد. با ترکیدن آخرین کیسه، بال‌های جلویی این کلوسوس در شن‌ها گیر خواهند کرد.

زمانی که این اتفاق افتاد باید با اسب خود در کنار او حرکت کنید و روی بالش بپرید و از این طریق از بدنش بالا بروید. حالا باید به سمت سه بال دیگر او بروید که در زیر آن‌ها نقطه‌ی ضعف این کلوسوس قرار دارد. هنگامی که اولین نقطه‌ی ضعیف او را مورد حمله قرار دادید، این کلوسوس خواهد چرخید. با این حال این امکان نیز وجود دارد که بتوانید خود را به نقطه‌ی ضعف دوم رسانده و حداقل یک بار به آن ضربه بزنید.

کلوسوس با صورت به سمت شن‌ها شیرجه خواهد رفت و به همین خاطر شما باید از روی او پایین بپرید و اسب خود را فرا بخوانید. کمان خود را آماده کنید و صبر کنید تا کلوسوس مجددا از شن‌ها بیرون بیاید. هنگامی که هیولا از زیر شن‌ها بیرون آمد شما می‌بایست دوباره مراحل پیش را تکرار کرده و از تیراندازی به کیسه‌های زیر شکم او شروع کنید. زمانی که هر سه نقطه‌ی ضعف این کلوسوس را از بین ببرید، او را شکست خواهید داد و تروفی Signs Amidst the Storm را به دست خواهید آورد.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.