Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آخرین بتای بازی Sea of Thieves هم‌اکنون در دسترس است

0

توسعه‌دهنده‌ی بازی Sea of Thieves، یعنی Rare، اعلام کرد که نسخه‌ی آزمایشی دیگری برای این بازی چندنفره‌ با محوریت دزدان دریایی منتشر خواهد شد. این نسخه‌ی بتای بازی Sea of Thieves آخرین بتایی خواهد بود که پیش از انتشار بازی در چند هفته‌ی آینده در دسترس قرار خواهد گرفت و برای تمامی دارندگان ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. این نسخه‌ی بتا از هم‌اکنو و تا تاریخ 11 مارس در در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

برای بررسی مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Sea of Thieves به این مطلب مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به این لینک، تریلر این بازی را تماشا کنید.

در جریان اعلام این خبر درباره‌ی بتای نهایی این بازی، تهیه‌کننده‌ی ارشد این بازی جو نیت توضیح داد که این استودیو می‌خواد که تعداد بیشتری از بازیکنان این بازی را تجربه کنند و برای محقق شدن این موضوع، امکان مشارکت همگان را در این بتا فراهم کرده‌اند. علاوه بر این مسئله، قابلیت‌های بیشتری نیز در این نسخه به بازی افزوده شده‌اند.

اولین ویژگی که به بازی اضافه شده است Merchant Alliance نام دارد که در واقع گروهی هستند که وظایفی را به بازیکنان محول خواهند کرد که شرح آن‌ها این است که به منظور دریافت پاداش، می‌بایت حیوانات را تسخیر کنند. ویژگی دیگری که در نسخه‌ی بتا به بازی اضافه شده است Skeleton Forts نام دارد که این فرصت را محیا می‌کند که قلعه‌هایی که درون دنیای بازی قرار دارند، توسط اسکلت‌ها اشغال شوند. این قلعه‌ها پاداش‌های بیشتری را برای کسانی که موفق می‌شوند آن‌ها را فتح کنند به همراه خواهند داشت. نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که این قلعه‌ها با ابر‌های بزرگی که بر فراز آن‌ها قرار دارند شناخته می‌شوند و با توجه به پاداش‌های اضافه‌ای که در بر خواهند داشت، باید انتظار رویارویی با دیگر بازیکنان را نیز داشته باشید که می‌خواهند از این پاداش بیشتر بی‌نصیب نمانند.

جو نیت تاکید کرد که با توجه به نهایی نبود بازی و این که استودیو قصد دارد تا قابلیت‌های آن را مورد آزمایش قرار دهد، این احتمال وجود دارد که مشکلاتی در آن وجود داشته باشد. همچنین دعوت کردن تعداد بیشتری بز بازیکنان برای این نسخه‌ی بتا به این معنی خواهد بود که توانایی سرور‌های بازی نیز به آزمایش گذاشته خواهد شد. این استودیو گفته است اگر مشکلی به وجود بیاید ممکن است از ورد بازیکنان جدید جلوگیری کند تا تجربه‌ی بتا روان‌تر باشد. تیم سرویس این بازی نیز همواره مشغول خواهند بود تا هر مشکل دیگری که به وجود آمد را مرتفع کنند.

بازی Sea of Thieves قرار است تا در تاریخ 20 مارس به بازار عرضه شود. این بازی یکی از اولین عناوینی خواهد بود که در گیم پس مایکروسافت قرار خواهند گرفت.  این به این معنی است که مشترکین این سرویس خواهد خواهد بود که از همان روز اول به تمامی بازی‌هایی که توسط مایکروسافت منتشر می‌شوند دسترسی داشته باشند.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.