Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آموزش بازی Bloodborne: بهترین کلاس اولیه کدام است و چگونه کارکتر بسازیم؟

0

بازیکنان در بازی Bloodborne قادر هستند تا شخصیت شکارچی مختص به خودشان را بسازند. در این بازی توانایی‌ها و آزادی‌های زیادی در این زمینه به شما داده می‌شوند اما برای شروع می‌توانید از راهنمایی‌هایی که در این مطلب تحت عنوان آموزش بازی Bloodborne برای شما فراهم کرده‌ایم بهره بگیرید.

همانند دیگر بازی‌ها، اسم، سن، جنسیت و یا ظاهر شخصیتی شما هیچ تاثیری در گیم‌پلی بازی ندارند، جز این که شاید دیگران را تحت تاثیر قرار بدهد. تنها تصمیمی که باید با دقت زیادی بگیرید و در بازی شما بسیار موثر خواهد بود، انتخاب اوریجین یا کلاس اولیه‌ی شماست.

برای این از «کلاس اولیه» استفاده کرده‌ایم که شما به محض این که توانایی افزایش سطح شخصیت خود در بازی را به دست بیاورید می‌توانید مشخصات را بنا به خواسته و سبک و اهدافتان در بازی تغییر دهید. با این وجود تا زمانی که یک «اینسایت» به دست نیاورده باشید و با آن به «هانترز دریم» بازنگردید نمی‌توانید سطح شخصیت خود را بالاتر ببرید و تا زمانی که بتوانید اینسایت به دست بیاورید نیز بخش قابل توجهی از بازی را پشت سر گذاشته‌اید.

از آن‌جایی که زمانی که شروع کنید می‌توانید در هر جهتی که می‌خواهید شخصیت خود را بسازید، انتخاب یک اوریجین مثل Lone Survivor نمی‌تواند ضرری برای شما داشته باشد و می‌تواند در مراحل اولیه‌‌ی بازی به توانایی شما در بقاء کمک کند. تنها استثناء در این زمینه این است که اگر برنامه داشته باشید که یک اصطلاحا بیلد حرفه‌ای بسازید، باید تمام امتیاز‌های خود را در راستای افزایش یک ویژگی خاص به کاربگیرید تا بتوانید از یک آیتم و یا توانایی خاص استفاده کنید.

 

بهترین کلاس اولیه

کلاس Waste of Skin منعطف‌ترین کلاس موجود است که از شش سطح پایین‌تر نسبت به دیگر کلاس‌ها شروع می‌شود و ویژگی‌های آن کمترین میزان پراکندگی را دارند. این کلاس از بقیه سخت‌تر نیز هست. در ادامه می‌توانید لیست کامل کلاس‌های اولیه‌ای که قادر به انتخاب آن‌ها هستید را به همراه جزئیات‌ آن‌ها مشاهده کنید:

همان‌طور که در جدول مشخص است، برخی از کلاس‌ها برای بعضی از بیلد‌ها بسیار مناسب‌تر از دیگران هستند. کلاس Lone Survivor تانک‌ترین است و Troubled Childhood بالاترین میزان استامینا را دارد. Violent Past بیشترین میزان آسیب را وارد می‌کند و Professional بهترین عملکرد را در زمینه‌ی سلاح‌های دشوار دارد. Military Veteran با تمامی سلاح‌ها عملکرد خوبی دارد و Noble Scion مهارت ویژه‌ای در زمینه‌ی سلاح‌های گرم از خود نشان می‌دهد. Cruel Fate نیز به راحتی می‌تواند در توانایی‌های آرکین استاد شود.

زمانی که بازی را شروع کرده و به جایی رسیدید که بتوانید سطح خود را افزایش دهید می‌توانید درباره ی بیلد خود نیز فکر کنید و باید سوالاتی نظیر اینکه از چه سلاح‌هایی استفاده خواهید کرد و روی چه ویژگی‌هایی تمرکز خواهید داشت را برای خود پاسخ دهید.

زمانی که انتخاب کردید که قصد دارید کدام ویژگی‌ها را ارتقاء دهید، به این نکته توجه داشته باشید که یکی از عوامل کلیدی در تعیین میزان قدرت شخصیت شما در آسیب‌رسانی، میزان افزایش قدرت اسلحه‌ی شماست. هر اسلحه به میزان متفاوتی نسبت به یک یا چند ویژگی شما قوی‌تر می‌شود. بررسی کنید تا ببینید سلاح مورد علاقه‌ی شما بهترین عملکرد را با کدام یک از ویژگی‌ها دارد و روی افزایش آن تمرکز کنید. توجه کنید که پس از این که به 25 امتیاز برسید، این افزایش قدرت به شکل چشم‌گیری کاهش پیدا خواهد کرد.

به صورت کلی Vitality (میزان جان) و Endurance (استامینا) هیچ‌وقت هدر نمی‌روند و به شما کمک می‌کنند که تا زمان تصمیم‌گیری درباره‌ی ویژگی‌ای که می‌خواهید روی آن تکیه کنید، توانایی بیشتری در زمینه‌ی زنده ماندن داشته باشید.

 

پیش‌تر مطلع شده بودیم که قرار است داستان این بازی در قالب یک مجموعه کمیک بوک ادامه پیدا کند. تا زمان انتشار این کتاب، می‌توانید برای بررسی تصاویری از این کتاب کمیک به این مطلب مراجعه کنید.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.