Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: بازی ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2 فاقد بخش چندنفره خواهد بود

0

در هفته‌ی گذشته شایعه‌هایی مبنی بر احتمال ساخت یک نسخه‌ی ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2 بر سر زبان‌ها افتاده بود که می‌گفت ممکن است در آینده‌ای نزدیک عرضه شود. اولین نشانه‌ها از پیش‌فروش این بازی در آماون ایتالیا دیده شد و سپس چندین منبع غیرمعتبر دیگر نیز از زمان‌های احتمالی برای پیش‌فروش این بازی خبر دادند.

با این حال، سایت CHarlieINTEL اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی ریمسترشده‌ی این بازی در اختیار دارد. به نظر می‌رسد منبع این اخبار همانی باشد که از یکی از کارکنان Raven خبری را منتشر کرده بود که اعلام می‌کرد بازی ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2 دارای حالت بازی چندنفره نخواهد بود و این ریمستر تنها به بخش داستانی این بازی حتم می‌گردد. به نظر می‌رسد که این اطلاعات موثق باشند.

این موضوع با سایت آمازون ایتالیا نیز هم‌خوانی دارد. در این سایت اعلام شده بود که بازی ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2 به قیمتی در حدود 25 دلار عرضه خواهد شد که بسیار پایین‌تر از بهای 40دلاری است که اکتیویژن برای نسخه‌ی ریمسترشده‌ی بازی Call of Duty 4: Modern Warfare که در سال 2017 منتشر شد در نظر گرفته بود. آن بازی حالت‌های بازی تک‌نفره و چندنفره را شامل می‌شد. این موضوع که قیمت اعلام شده تقریبا نصف قیمت بازی ریمسترشده‌ی قبلی است نشان می‌دهد که بازی به صورت کامل ریمستر نخواهد شد.

علاوه بر این، بر اساس اطلاعات منتشر شده از این بازی، Raven Software مسئولیت ساخت این نسخه‌ی ریمسترشده را برعهده نخواهند داشت. با این که ریون مسئولیت ریمستر کردن بازی Modern Warfare در سال 2017 را بر عهده داشت، به نظر نمی‌رسد که این پروژه نیز برعهده‌ی آن‌ها باشد.

شایعاتی وجود دارد که می‌گوید تیم Beenox که برای ریمستر کردن بخش داستانی بازی Call of Duty 4 با ریون همکاری کرده بود (و پیش از آن نیز در سال 2015 بازی Call of Duty: Black Ops 3 را برای ایکس‌باکس 360 و پلی استیشن 3 ساخته بود)، برای ساختن ریمستر بخش داستانی Modern Warfare 2 انتخاب شده است. این استودیو اخیرا درحال جذب کارکنان برای پروژه‌هایی در ارتباط با مجموعه‌ی ندای وظیفه بوده است. در آگهی‌هایی که برای جذب افراد در سایت این استودیو قرار گرفته است ذکر شده که این استودیو «در حال حاضر به توسعه‌ی فرنچایز ندای وظیفه اختصاص دارد.»

اکتیویژن تاکنون اطلاعات رسمی در رابطه با بازی ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر نکرده است.

منبع allgamesdelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.