Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: سیر تکامل فیتالیتی‌های اسکورپیون در مورتال کمبت از ابتدا تا کنون

اگر در میان شخصیت‌های نمادین مورتال کمبت (Mortal Kombat) یک نفر وجود داشته باشد که کل این مجموعه را به یاد آورد، او کسی نیست جز «اسکورپیون». نینجای زردپوشی که همیشه حضور داشته است و این یعنی او برای قریب به 25 سال مشغول فیتالیتی زدن روی دشمنان بخت برگشته‌ای بوده که در مقابل او شانسی نداشته‌اند. در ویدئویی که گیم‌اسپات تدارک دیده، نگاهی به فیتالیتی‌های خشن و جذاب اسکورپیون در نسخه‌های مختلف این بازی می‌اندازیم.

نباید فراموش کرد که اسکورپیون رقیب دیرینه و خون‌خواه دیگر نینجای این مجموعه یعنی ساب‌-زیرو است. تقابل اسکورپیون که اکثر فنون و حرکات او با شعله‌های آتش عجین شده با مرد یخی مورتال کمبت همیشه از جذاب‌ترین نبردها بوده است. بهتر است ذهنتان را بیش از حد درگیر فیزیک شخصیت‌ها و منطق بازی نکنید و از شعله‌های آتشی که از دهان این نینجای نامیرا خارج می‌شود لذت ببرید!

اما یک نینجا بدون سلاح مخصوصش حرفی برای گفتن ندارد. اسکورپیون در طول این چند سال در بازی پیشرفت کرده است و با کم شدن تمرکز بر روی دم آتشین این شخصیت، شمشیرها و زنجیر او هم به چشم آمدند.

در مجموعه‌ی فیتالیتی‌های اسکورپیون در مورتال کمبت این شخصیت به خوبی همه‌ی این قابلیت‌های دهشتناک را به کار گرفته و به سادگی شما را متحیر می‌کند. بعضی از این صحنه‌های فیتالیتی این‌قدر آزاردهنده و حال به هم زن هستند که پیشنهاد می‌کنیم حداقل دو ساعت قبل از تماشای این ویدئو چیزی نخورده باشید! با گیم‌نیوز همراه باشید.

 

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

19 − ده =