Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تاریخ انتشار نسخه‌‌های دی‌وی‌دی و بلو‌ری فیلم Black Panther مشخص شد

0

پس این که فیلم Black Panther تجربه‌ی بسیار موفقی را در سینماهای سرتاسر دنیا به دست آورد و توانست یکی از تنها سه فیلمی باشد که در تاریخ سینما توانسته‌اند در هفته‌ی اول اکران بیش از صد میلیون دلار فروش داشته باشند، حال شرکت مارول اعلام کرده است که این فیلم به زودی در تاریخ 8 ماه می میلادی از طریق سرویس‌های پخش آنلاین در دسترس قرار خواهد گرفت، و در تاریخ 15 می هم نسخه‌های دیویدی و بلوری فیلم Black Panther منتشر خواهند شد.

با این که مارول هنوز به صورت کامل جزئیات نسخه‌ی پخش خانگی فیلم Black Panther را مشخص نکرده است، انتظار داریم که این نسخه از فیلم دارای صحنه‌های حذف شده، گاف‌های بازیگری و موارد دیگر باشد.ماه گذشته، تدوین‌گر این فیلم، مایکل شاوور در مصاحبه‌ای در رابطه با یک صحنه از فیلم صحبت کرده بود که در نسخه‌ی اکران شده وجود نداشت و گفته بود که در نسخه‌های بلوری و دی‌وی‌دی قابل تماشا خواهد بود. در ادامه قسمتی از این صحبت‌ها را بررسی می‌کنیم. شاوور در رابطه با بازیگران نقش‌های ژنرال اوکویه و سفیر وکابی گفته بود:

به طور حتم و بدون شک دردناک‌ترین صحنه‌ی حذف شده از این فیلم آن صحنه‌ای است که دانای گررا و دنیل کالویا در آن حضور دارند. این دو بازیگران بسیار توانمندی هستند و این صحنه‌ای بود که لایه‌های مختلفی داشت؛ روابط عاشقانه و رابطه‌ی یک ژنرال با مشاورش. {حذف این صحنه} دردناک بود.

فیلم Black Panther اخیرا موفق شد که از فیلم تایتانیک در فروش پیشی بگیرد. این فیلم هم‌اکنون سومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای آمریکا پس از فیلم‌های آواتار و جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد است.

در رابطه با ساخت فیلم دنباله‌ی Black Panther، کوین فیج، رئیس مارول در مصاحبه‌ای با اینترتینمنت ویکلی گفته بود:

نکته‌ی خاصی برای گفتن نیست اما باید گفت که حتما این کار را انجام خواهیم داد. یکی از کارهای مورد علاقه‌ی ما در وارمل این است که در حین ساختن قسمت اول، بنشینیم و درباره‌ی کارهایی که می‌توانیم در قسمت دوم انجام دهیم صحبت کنیم. در زمان تولید فیلم اول Black Panther نیز صحبت‌هایی از این دست بسیار انجام شده است. ایده‌هایی در این زمینه داریم و مسیر مشخصی را برای فیلم دوم در نظر داریم.

 

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.