Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: اکسپنشن جدید بازی Shadow of War منتشر شد

شرکت برادران وارنر امروز بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Shadow of War به نام Desolation of Mordor را منتشر کرد. این محتوای قابل‌دانلود جدید به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در نقش بارانور، کاپیتان میناس ایثیل، بازی کنند. برای اولین بار در این بازی بازیکنان خواهند توانست که به ارتش انسان‌ها در برابر تعدید‌های اورک‌ها فرمان بدهند. بازیکنان می‌توانند از توانایی‌ها و تجهیزات جدید استفاده کنند تا بتوانند در نبرد بیابان‌های طاقت‌فرسای میثلاد به پیروزی برسند. بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Shadow of War دارای محتوای زیر است:

  • می‌توانید به عنوان بارانور، کاپیتان میناس ایثیل و بازمانده‌ی تخریب این شهر بازی کنید. در داستان جدید ای بسته‌ی گسترش‌دهنده، بازیکنان می‌توانند به نیرو‌های انسانی فرمان بدهند و با خطری اورک‌ها که از جانب شرق انسان‌ها را تهدید می‌کند روبرو شوند.
  • به توروین، شکارچی دورف، ملحق شوید تا بتوانید تجهیزان نبرد جدیدی بسازید. این تجهیزات جدید شامل سپر، دستکش و موارد دیگر خواهد شد.
  • مزدوران را استخدام کنید تا ارتشی انسانی بسازید تا بتونید منطقه‌ی بیابانی لیثلاد را فتح کنید.
  • ماموریت‌های جدیدی را در مناطق نظامی انجام دهید و قلعه‌ی شیندرام را فتح کنید.
  • در حالت داستانی جدید بازی، به عنوان یک انسان بدون قدرت حلقه یا همراهی یک روح دوام بیاورید. این حالت جدید داستانی حالتی مخفیانه دارد
برای مطالعه‌ی نقد و بررسی اختصاصی گیم‌نیوز از بازی Middle-earth: Shadow of War به این لینک مراجعه کنید.

در کنار این‌ها، چندین به‌روزرسانی محتوایی نیز برای تمامی دارندگان بازی Shadow of War منتشر شده است. جزئیات بیشتر را در ادامه بررسی کنید:

  • بهبود سیستم نمسیس: اوورلرد‌ها از این پس محافظینی دارند که نحوه عملکردشان مانند محافظین وارچیف‌ها خواهد بود و می‌توانند جاسوس استخدام کنند.
  • درجه سختی بروتال: در این درجه، دشمنان مانند درجه سختی Gravewalker سریع و کشنده هستند، اما میزان آسیبی که وارد می‌کنند افزایش یافته است. قدرت و خشم بازیکنان در مبارزه سریع‌تر پر خواهد شد و به این ترتیب خواهند توانست از حرکات ویژه‌ی بیشتری استفاده کنند.
  • پوسته‌ی جدید: می‌توانید انتخاب کنید که در حالت داستانی اصلی در نقش بارانور بازی کنید.
  • ارتقاء حالت Photo Mode: استیکر‌ها، ژست‌های جدید و فیلتر‌هایی که ار بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید Desolation of Mordor الهام گرفته‌اند
  • میدان‌های نبرد آنلاین و به‌روزرسانی کانکوئست: با استفاده از نام کاربری دوستانتان، آن‌ها را پیدا کنید و در حالت‌های آنلاین با آن‌ها مبارزه کنید.
منبع allgamesdelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.