Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ممکن است در فیلم اونجرز ۴ یکی از شخصیت‌های کشته‌شده بازگردد

0

مرگ در دنیای سینمایی مارول چیز مرسومی است، اما معمولا این شخصیت‌های منفی یا فرعی هستند که به دام آن می‌افتند. تنها چند مورد اندک از شخصیت‌های قهرمان این فرنچایز بوده‌اند که در فیلم‌های مارول کشته‌ شده‌اند و حتی تعداد کمتری از آن‌ها بوده‌اند که به زندگی بازنگشته‌اند. پیترو ماکسیموف که با نام کوئیک‌سیلور نیز شناخته می‌شود یکی از این افراد است. حال 3 سال از زمان مرگ او در فیلم Avengers: Age of Ultron می‌گذرد و شایعه شده است که ممکن است او در فیلم اونجرز 4 بازگردد.

زمانی که تانوس در انتهای فیلم Infinity War بشکن زد، قدرت مجموع شش سنگ اینفینیتی نیمی از زندگی در دنیا را نابود کرد که شامل بسیاری از ابرقهرمانان دنیای سینمایی مارول می‌شود. اونجر‌هایی که باقی‌ مانده‌اند، به همراه محافظین کهکشان و دیگر ابرقهرمان‌ها در فیلم اونجرز 4 تلاش خواهند کرد تا آن‌چه را که تایتان دیوانه انجام داده‌ است درست کنند. به نظر می‌رسد که در فصل انتهایی سوم، ممکن است حداقل یک چهره‌ی آشنا که پیش از این جریانات مرده بود، به این دنیا بازگردد. این شایعه از این رو شکل گرفته است که به گزارش ساندی اکسپرس، بازیگر نقش کوئیک‌سیلور، یعنی آرون تیلور-جانسون، در صحنه‌ی فیلم برداری دیده شده است.

کوئیک‌سیلور، همانند خواهد واندا ماکسیموف یا همان اسکارلت ویچ، برای اولین بار در میان تیتراژ فیلم Captain America: The Winter Soldier معرفی شد. او در فیلم Avengers: Age of Ultron به طور کامل وارد دنیای سینمایی مارول شد. هر دو این خواهر و برادر در اصل ار دشمنان «قدرتمندترین قهرمانان زمین» بوده‌اند و در ابتدا به هیدرا و سپس به اولتران خدمت می‌کردند. زمانی که آن‌ها فهمیدند که این روبات شیطانی قصد دارد تا تمامی زندگی روی زمین را از بین ببرد، تصمیم گرفتند که وفاداری خود را تغییر بدهند و در کنار اونجر‌ها در نبرد سوکوویا مبارزه کنند. سرعت کوئیک‌سیلور در اخطار دادن به ساکنین سوکوویا  بابت حمله مفید واقع شد و توانست که بسیاری از درون‌های اولتران را نیز از بین ببرد، اما در نهایت بر سر راه گلوله‌هایی که برای هاوک‌آی (و کودکی که از محافظت می‌‌کرد) نشانه رفته شده بود قرار گرفت و کشته شد.

با فرض این که بشکن تانوس به صورت اتفاقی باعث نشده‌ باشد که چندین نفر به زندگی بازگردند، ممکن است است بازگشت کوئیک‌سیلور در فیلم اونجرز 4 دلیل دیگری داشته باشد، یا این که به فرم دیگری صورت بگیرد. با این که مارول صحبتی درباره‌ی برنامه‌هایش برای فیلم اونجرز 4 نکرده است، تصاویری که سال گذشته از صحنه‌ی فیلم‌برداری این فیلم به بیرون درز پیدا کرده بود نشان می‌داد که ممکن است در این فیلم سفر در زمان وجود داشته باشد. البته این نظریه زمانی که جو و آنتونی روسو گفتند این بازسازی برخی از وقایع مهم درواقع کار تکنولوژی BARF تونی استارک است. با این حال، اگر قرار باشد نرد سوکوویا در هر فرمی بازسازی شود، منطقی است که کوئیک‌سیلور را در آن ببینیم.

فیلم Avengers: Infinity War سریع‌تر از هر فیلم دیگری به مرز یک میلیارد دلار فروش جهانی رسید.

همچنین ممکن است کسانی که با بشکن تانوس ناپدید شده‌اند، درواقع کاملا نمرده باشند و به‌جای آن به واقعیت دیگری منتقل شده باشند که در آن قوانین زمان و مکان متفاوت هستند. شاید واندا زمانی که در این قلمرو است، به شکلی با پیترو ارتباط برقرار می‌کند. اگر این درست باشد به این معنی خواهد بود که در اونجرز 4 برخی از شخصیت‌هایی که واقعا مرده‌اند را می‌توانیم ببینیم.

فیلم اونجرز 4 قرار است تا در تاریخ 3 مه سال 2019 میلادی روی پرده‌ی سینما‌ها برود.

منبع cinemablend
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.