Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شما در بازی PUBG موبایل خبره نیستید، ربات‌ها بی‌شماراند!

0

با انتشار نسخه‌ی موبایل بازی PUBG بسیاری از بازی‌کنندگان از این‌که می‌توانند چندین بار پشت سر هم بازی‌کنندگان دیگر را بکشند، شگفت‌زده‌ شده‌اند. این دسته از افراد که با بازی PUBG موبایل اوقات سرگرم‌کننده‌ای را می‌گذرانند، احتمالا نمی‌دانند که این موضوع به کیفیت بازی آن‌ها بستگی ندارد!

بسیاری از کاربران بازی PUBG موبایل در توئیتر از این موضوع ابراز رضایت کرده‌اند، مهارت‌های خود در نسخه‌ی موبایلی بازی بتل رویال معروف را به رخ دیگران کشیده‌اند و برای حریفان شاخ شده‌اند، اما آن‌ها نمی‌دانند که این موضوع به خاطر حضور تعداد بی‌شماری بات (ربات بازی‌کننده) در بازی است!

در واقع اگر شما هم از آن دسته بازی‌کنندگان PUBG موبایل هستید که تا کنون موفق شده‌اید برخلاف بازی اصلی در پی‌سی یا ایکس باکس خود، پشت سر هم حریفان را از پای درآورید، باید به مهارت خود شک کنید. نکته این‌جا است که نسخه‌های غیر موبایلی این بازی هیچ باتی ندارند و این طبیعی است که بازی‌کنندگان اصلا فکرش را هم نکنند که ربات‌های احمق را شکست داده‌اند، نه حریفان هوشمند را!

به گزارش سایت ورج، بازی PUBG موبایل برای راحت کردن کار کاربران از بات‌ها استفاده کرده است. تعداد این ربات‌ها در بازی ظاهرا به اندازه‌ای است که باعث می‌شود همه‌ی بازی‌کنندگان حداقل چند بار پشت سر هم رقبا را شکست دهند.

این احتمالا حربه‌ای از سوی سازندگان برای درگیر کردن و وابسته کردن بازی‌کنان این بازی است. به هر حال، نسخه‌ی موبایل این بازی، رایگان است و نقشه‌ی درامدزایی آن خرده‌تراکنش‌ها هستند. بنابراین هر چقدر بازی‌کننده در بازی احساس امنیت بیشتری کند،‌ احتمالا بیشتر برای پول خرج کردن حاضر است.

بنابراین اگر شما هم از آن دسته بازی‌کنندگان هستید که در چند بازی اولتان خیلی احساس خفن بودن داشتید، و اصلا تعجب نکردید که چطور شمایی که موس و کیبورد هم نمی‌توانستید بیشتر از چهار نفر را بکشید حالا با لمس صفحه این‌قدر زرنگ شده‌اید،‌ برایتان متاسفیم.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.