Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فیفا ۱۹ سوییچ بالاخره به شما اجازه می‌دهد با دوستانتان به صورت آنلاین بازی کنید

فیفا امسال با بازی فیفا 19 به سوییچ برمی‌گردد و الکترونیک آرتز تائید کرده است که در آخرین نسخه‌ی این بازی بالاخره بازیکنان می‌توانند در فیفا 19 سوییچ به بخش آنلاین رفته و دوستان خود را به چالش بکشند.

زمانی که سال گذشته بازی فیفا 18 برای نینتندو سوییچ منتشر شد، یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نارضایتی‌هایی که در مورد آن وجود داشت به خاطر بازی آنلاین آن بود. به دلایل نامشخصی الکترونیک آرتز تصمیم گرفته بود که برای بازی‌های آنلاین، تنها اجازه‌ی یافتن رقیب به صورت تصادفی  را بدهد و به همین خاطر هیچ راهی وحجود نداشت تا بازیکنان بتوانند از طریق اینترنت با دوستان و آشنایان خود بازی کنند.

برای تماشای تریلر بازی فیفا 19 در E3 2018 روی این لینک کلیک کنید.

این بار اما الکترونیک آرتز گفته است که دارندگان کنسول سوییچ می‌توانند هر کسی را از لیست دوستاشان برای بازی‌های دوستانه انتخاب کرده و دعوت کنند.

بازی فیفا 19 نینتندو سوییچ دارای لیگ قهرمانان مستقل خواهد بود و همچنین حالت داستانی و اولتیمیت تیم جدیدی خواهد داشت. در این بازی مدل‌ها و انیمیشن‌های بازیکنان نیز بهبود پیدا کرده است. در ویدئوی بالای این صفحه می توانید تصاویری از این بازی را تماشا کنید.

برای بررسی مطالب آموزشی گیم‌نیوز در خصوص آموزش بازی فیفا در زمینه‌های دفاع، پاس‌کاری و شوت و ضربات ایستگاهی به لینک‌های مربوطه مراجعه کنید.

بازی فیفا 19 در تاریخ 28 سپتامبر منتشر خواهد شد و دارندگان نینتندو سوییچ می‌توانند با انتشار این بازی به رقاب با دوستان خود بپردازند.

منبع Eurogamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.