Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اجلاس ورزش‌های الکترونیک این ماه توسط کمیته‌ی بین‌المللی المپیک برگزار خواهد شد

0

کمیته‌ی بین‌المللی المپیک (IOC) و بنیاد جهانی فدراسیون‌های ورزش‌های بین‌المللی (GAISF) در حال برگزاری اجلاسی هستند تا درباره‌ی آینده‌ی ورزش‌های الکترونیک در المپیک صحبتی داشته باشند.

این دو نهاد اجلاسی را در سوئیس برگزار خواهند کرد تا این طور که گفته شده، درباره‌ی هماهنگی‌ها و هم‌خوانی‌ها صحبت کنند و به درک مشترکی برسند و زمینه‌ای را برای تعامل بیشتر میان ورزش‌های الکترونیک، صنعت بازی و جنبش المپیک فراهم کنند.

وب سایت GamesIndustry.biz گزارش می‌دهد که پنل‌های مختلفی در این اجلاس حضور خواهد داشت که از میان آن ها می‌توان به مواردی مانند «دنیای ورزش‌های الکترونیک»، «برابری جنسیتی در تمامی ورزش‌ها» و «چه چیز جنبش المپیک را تعریف می‌‌کند؟» اشاره کرد.

رئیس بنیاد جهانی فدراسیون‌های ورزش‌های بین‌المللی، پاتریک باومن، گفته است:

 بنیاد جهانی فدراسیون‌های ورزش‌های بین‌المللی مشتاق است تا در کنار کمیته‌ی بین‌المللی المپیک، به جامعه‌ی ورزش‌‌های الکترونیک و بازی‌های الکترونیک در شهر لوزان خوش‌آمد بگوید. ما متوجه‌ایم که ورزش هیچ‌گاه ساکن نمی‌شود و رشد بی‌نظیر ورزش‌های الکترونیک و بازی‌های ویدئویی بخشی از پیشرفت آن است.

اجلاس ورزش‌های الکترونیک فرصتی ارزشمند و بسیار مهم را برای ما فراهم می‌کند تا بتوانیم درک بهتری از ورزش‌های الکترونیک به دست بیاوریم و درباره‌ی تاثیرات و دست‌آورد‌های آینده‌ی آن بیشتر مطلع شویم. با این کار می‌توانیم راه‌هایی برای همکاری پیدا کنیم تا در سال‌های آینده به همه‌ی ورزش‌ها کمک شود.

این اجلاس در تاریخ 21 جولای در موزه‌ی المپیک شهر لوزان سوئیس برگزار می‌شود.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.