Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

عدم تأثیر تحریم‌های ایالات متحده بر رویداد TGC 2018 به گفته برگزارکنندگان

0

پیش از برگزاری بزرگترین رویداد بازی ایران و خاورمیانه، نگرانی‌هایی از بابت امکان عدم حضور مدعوین وجود داشت که گویا این نگرانی‌ها بیجا بوده‌اند. با گیم‌نیوز همراه باشید.

حسن فتحی، قائم مقام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای می‌گوید که علیرغم تحریم‌های ایالات متحده آمریکا، تمامی دعوت‌شدگان بین المللی، در رویداد TGC 2018 حضور بهم رسانده‌اند. به گزارش روابط عمومی بنیاد، آقای فتحی اذعان داشته‌اند که حتی مهمانانی که از خود کشور‌ آمریکا و نیز کانادا بوده‌اند نیز طبق قولشان در تی‌جی‌سی امسال حضور پیدا کرده‌اند.

وی می‌گوید:

سخنرانان و شرکت‌های خارجی بیشتر و با کیفیت‌تری نسبت به سال گذشته به TGC آمده‌اند. بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تمام تلاش خود را برای اتصال بازی‌سازان به بازارهای جهانی می‌کند و TGC را می‌توان نقطه عطف این تلاش‌ها دانست. خوشبختانه این تحریم‌ها هیچ اثری بر کیفیت برگزاری این رویداد نداشت و حتی شرکت‌ها و سخنرانان امریکایی و کانادایی طبق قول و قرار قبلی‌شان، به ایران آمدند.

رویداد TGC 2018 به همت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و در همکاری با Game Connection فرانسه، تا ۱۵ تیر ماه ادامه دارد. اخبار این رویداد را با گیم‌نیوز دنبال کنید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.