Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کارگردان فیلم متال گیر با انتشار تصویری سالگرد این مجموعه را جشن گرفت

0

جردن وگت رابرتس، کارگردان فیلم مورد انتظار متال گیر تصویری از این مجموعه به مناسبت سالگرد ۳۱ سالگی منتشر کرده است. با گیم‌نیوز در ادامه خبر همراه باشید.

فیلم متال گیر مدت‌هاست که مورد انتظار طرفداران این مجموعه قرار دارد اما فرایند ساخت آن بسیار آهسته پیش می‌رود به شکلی که عده زیادی حتی فکر می‌کنند که ممکن است این پروژه متوقف شده باشد. حال کارگردان این فیلم، جردن وگت رابرتس، با انتشار تصویری از این مجموعه در اکانت توییتر خود، نشان داده که این فیلم همچنان زنده است.

وی در یک توییت، فیلم کوتاهی از سخنان کاراکتر کلنل روی کمپبل منتشر کرده که در آن، وی توضیح می‌دهد که اسنیک برای کسب اطلاعاتی در رابطه با فیلم متال گیر به مأموریت فرستاده شده است. در این پیام، کمپبل اشاره می‌کند که «آن مرد ریشو، جردن وگت رابرتس» به مدت هر روز، فن آرتی از این مجموعه را به مدت ۳۱ روز منتشر خواهد کرد که البته هیچ ارتباطی با فیلم در حال ساخت ندارند. با این حال، چند سورپرایز نیز توسط رابرتس در رابطه با فیلم در خلال این تصاویر بیان خواهد شد. اولین تصویر اثر نیک فورمن، از طرفداران متال گیر است که یکی از ماشین‌های متال گیر را در صحنه‌ای تاریک به تصویر می‌کشد.

فن آرت متال گیر

آخرین چیزی که از فرایند ساخت این فیلم می‌دانیم، بازخوانی و اصلاح فیلنامه توسط کارگردان جهت نزدیک شدن هر چه بیشتر آن به ساخته هیدئو کوجیماست. رابرتس برای این کار حتی با شخص کوجیما نیز دیدار داشت.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

پنج × 4 =