Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر جدید بخش زامبی Call Of Duty: Black Ops 4 از داستان بازی می‌گوید

اکتیویژن تریلر جدیدی از بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر کرده که تماماً روی بخش زامبی تمرکز دارد. با گیم‌نیوز در ادامه خبر همراه باشید.

تریلر جدید از بخش زامبی بازی Call of Duty: Black Ops 4ِ، جزئیات جدیدی از داستان این بخش را مشخص می‌کند. محوریت این داستان حول کاراکتری با نام اسکارلت رودز است که در جریان داستان، به دنبال پدرش که به‌شکلی مرموز ۱۵ سال پیش ناپدید شده می‌گردد. وی در این راه با سه فرد «طرد‌شده وفادار» که به پدرش مدیون هستند برمی‌خورد و همراه با آن‌ها، عملیات جست‌و‌جو برای پدرش را آغاز می‌کند. این عملیات با برخوردن به یک شی باستانی که می‌تواند موجودات را تبدیل به زامبی کند همراه می‌شود و اعضای گروه توسط این شی در زمان به عقب برمی‌گردند.

این تریلر، چشم‌انداز مختصری از دو مرحله ابتدایی این بخش با نام‌های Voyage of Despair و IX را ارائه می‌دهد. اولین مرحله در کشتی تایتانیک جریان دارد که توسط نیرویی تاریک تسخیر شده و تمامی مسافران و خدمه آن تبدیل به زامبی شده‌اند. مرحله دوم نیز گروه را به یک میدان مبارزه باستانی رومی می‌برد که در آن باید با ببرهای زامبی و دیگر هیولا‌های وحشتناک رو به رو شوند. هر دوی این مراحل هنگام عرضه قابل بازی هستند و مرحله سومی نیز با نام Blood of the Dead نیز در بازی وجود دارد.

اکتیویژن اولین بار بخش زامبی بازی Call of Duty: Black Ops 4 را در رویداد بزرگ معرفی بازی درماه مه معرفی کرد. در کنار جزئیات مربوط به مراحلی که بالاتر ذکر شد، این شرکت چندین رویدادی که برای این بازی پیش‌بینی شده مانند Callings و همچنین رویداد‌های منظم روزانه، ماهانه و سالانه را نیز معرفی کرده است. بازیکنان می‌توانند این مراحل را با همراهی دوستان یا هوش مصنوعی بازی کنند.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در ۲۰ مهر پاییز جاری برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. برخلاف نسخه‌های قبلی این مجموعه، این بازی بخش داستانی کلاسیک نخواهد داشت و صرفاً چند مرحله محدود تک‌نفره با تمرکز روی کاراکتر‌ها در بازی موجود است. همچنین برای اولین بار، بخش بتل رویال نیز در بازی وجود دارد که Blackout نام گرفته است.

پیش از عرضه، اکتیویژن چندین رویداد آزمایشی بتا برای بازی ترتیب داده است. رویداد آزمایشی بخش چندنفره بازی در ماه اوت برگزار خواهد شد. ماه سپتامبر نیز میزبان برگزاری رویداد بتای بخش بتل رویال بازی است. جزئیات مربوط به این رویداد‌ها هنوز منتشر نشده است.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.