Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

یک شرکت شهرسازی در ارائه‌ی طرح خود از تصاویر بازی Cities: Skylines استفاده کرد و لو رفت!

0

Cities: Skylines یک شبیه‌ساز شهرسازی قدرتمند و عالی است و طرفدارانی در سراسر جهان دارد. این بازی شبیه‌ساز آن‌چنان قدرتمندی نیست، اما به اندازه‌ی خود به واقعیت نزدیک می‌شود. تا جایی که این موضوع یک شرکت شهرسازی را از استفاده از تصاویر بازی Cities: Skylines باز نداشت. با گیم‌نیوز همراه باشید.

در یک گزارش در روزنامه‌ی ایسترن دیلی پرس، خبرنگاری به این موضوع اشاره می‌کند که این شرکت ساختمان‌سازی که در شهر نورفلک بریتانیا فعالیت می‌کند، به استفاده از یک اسکرین شات از بازی در ارائه‌ی طرح‌های خود مبادرت ورزیده. این تصاویر بازی Cities: Skylines را نیز این شرکت ساختمان‌سازی از یک مطلب در سایت رددیت که متعلق به سه سال پیش بوده استخراج کرده است.

نکته‌ی جالب‌تر «مت کاردینگ وودز» است که با توجه به این اسکرین‌شات‌ها می‌فهمد که آن‌ها متعلق به پروژه‌ی در دست ساخت شرکت مذکور نیستند، بلکه این شرکت در عین تنبلی و در حرکتی غیرحرفه‌ای، آن‌ها را از بازی Cities: Skylines دزدیده است.

تصویر استفاده شده از بازی، همچنین در یکی از صفحات این ارائه، بعد از یک نقشه‌ی کلی و پیش از تصویری از پروژه‌ی نهایی استفاده شده است و هیچ توضیحی در مورد آن داده نشده، گویی این تصویر بخشی از پروژه‌ی تکمیل شده‌ی این شرکت شهرسازی است.

مدیر شرکت Lanpro در این‌باره گفته است که این شرکت معمولا به طور جدی از بازی Cities: Skylines برای ارائه‌ی مدل‌ها و توضیح در مورد پروژه‌ها استفاده می‌کند.

با این حال به نظر نمی‌رسد که بازی‌های شبیه‌ساز شهرسازی به درد چنین کاری بخورند چون اولا دقتِ لازم را ندارند و ثانیا از جزئیات مورد نیاز برخوردار نیستند. به علاوه، میزان واقع‌گرایی این تصاویر نشان می‌دهد که استفاده از Cities: Skylines برای به نمایش گذاشتن توانایی‌های یک شرکت شهرسازی، کاری عجیب و غیرحرفه‌ای است.

گزارش ایسترن دیلی پرس با یک جمله‌ی عجیب دیگر به پایان می‌رسد که نمی‌شود از بازگو کردن آن گذشت: “همین تصویر در یک صفحه‌ی پینترست با نام «ایده‌های شهر سازی» به اشتراک گذاشته شده است.”

 

منبع kotaku

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.