Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: ویدیو جدید Fallout 76 و نکات آموزشی دفاع از خود با موشک هسته‌ای!

ویدیو جدید Fallout 76 نشان می‌دهد که در خراب‌آباد بازی، چگونه باید از موشک هسته‌ای برای دفاع از خود استفاده کنید! با گیم‌نیوز همراه باشید.

در ویدیو جدید Fallout 76 که در واقع یکی از ویدئو‌های آموزشی کمپانی Vault-Tec برای یاد دادن راه و رسم زنده ماندن در دنیای ویران‌شده برای ساکنین پناهگاه ۷۶ است، به شکل جالب و خنده‌داری توضیح داده شده که دنیای بیرون با گذشته چه تفاوتی دارد و چگونه باید برای زنده ماندن دربرابر همسایه‌هایی که دیگر مهربان نیستند، از کلاهک‌های هسته‌ای استفاده کنید!

این ویدیو آموزشی روی این نکته تأکید دارد که شاید بتوانید خودتان تمام قطعه‌های رمز پرتاب موشک‌های هسته‌ای را با گشت و گذار در دنیای بازی پیدا کنید، اما این فرایند بسیار طول خواهد کشید. در عوض بهتر است با دیگر بازماندگان فاجعه هسته‌ای همکاری کنید و قطعه کد‌های یکدیگر را کنار هم بگذارید. با دستیابی به رمز نهایی، موشک هسته‌ای را می‌توانید به هر جا که تمایل دارید شلیک کنید؛ می‌خواهد مقر بازماندگانی باشد که با آنها حال نمی‌کنید (!) یا محل زندگی موجودات جهش‌یافته.

منطقه‌ای که هدف موشکتان قرار می‌گیرد، برای مدتی پر از خطرات گوناگون می‌شود که زنده ماندن در آن ناحیه را بسیار سخت می‌کند. اما با این وجود دلیل نمی‌شود که اصلاً به آنجا نروید چرا که در این شرایط، آیتم‌های نایاب و بسیار ارزشمندی در این مناطق پیدا می‌شود که ارزش ریسک کردن را دارد. پس بهتر است با آمادگی و تجهیزات کامل این ریسک را بپذیرید. لازم به ذکر است که امکان پرتاب موشک هسته‌ای، تنها پس از اتمام بخش کمپین بازی وجود خواهد داشت و از همان ابتدا نمی‌توانید دکمه قرمز را بفشارید و همه جا را با خاک یکسان کنید!

Fallout 76 در ۲۳ آبان پاییز پیش‌رو برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

20 − 15 =