Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

سازنده حالت بتل رویال بتلفیلد ۵ دایس نیست!

0

یکی از کارمندان EA جزئیات مهم و بسیار جالبی را لو داده که نشان می‌دهد سازنده حالت بتل رویال بتلفیلد 5 استودیو دایس نیست. با گیم‌نیوز همراه باشید.

از جزئیات حالت بتل رویال بتلفیلد 5 تاکنون اخبار بسیار کمی منتشر شده و این بخش از بازی جدید استودیو دایس تاکنون مبهم و مرموز بوده است. حال یکی از کارمندان EA به نام Ben Walke در انجمن ردیت افشا کرده که در واقع دایس اصلاً مسئولیت ساخت این بخش بازی را برعهده ندارد و استودیو دیگری مشغول کار روی آن است!

دایس پیش از این چندین بار اعلام کرده که حالت بتل رویال بتلفیلد 5 در زمان عرضه در دسترس نیست و بعداً به آن اضافه خواهد شد. بنابراین اکنون تقریباً مطمئن هستیم که این استودیو ناشناس هنوز در حال ساخت این بخش از بازی است و دایس تمام تمرکز خود را روی بازی اصلی گذاشته که زمان زیادی هم تا انتشارش باقی نمانده است. اطلاعات لو رفته نشان می‌دهد که حتی شعبه لس آنجلس دایس که پیش از این همواره محتوا‌های اضافه و الحاقی مجموعه را می‌ساخت نیز روی این بخش کار نمی‌کند.

تریلر حالت بتل رویال بازی را که به تازگی منتشر شده است می‌توانید در اینجا تماشا کنید.

با توجه به ساخت بازی براساس موتور Frostbite که در انحصار شرکت الکترونیک آرتز قرار دارد، قطعاً این استودیو مرموز یکی از زیرمجموعه‌های استودیو‌های این شرکت است اما هنوز هیچکس از نام آن خبر ندارد. احتمال این وجود دارد که دایس پس از عرضه بازی، خود زمام کار حالت بتل رویال را در دست بگیرد.

بتلفیلد 5 در ۲۷ مهر پاییز پیش‌رو برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

نوزده − یازده =