Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: ۲۷ دقیقه گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Odyssey

یوبی‌سافت تریلر گسترده‌ای از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر کرده که بسیاری از مکانیک‌های آن را نشان می‌دهد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

تریلر جدید از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Odyssey که ۲۷ دقیقه درازا دارد، گوشه‌هایی از تقریباً تمامی بخش‌هایی که بازی قرار است ارائه دهد را به تصویر می‌کشد. Assassin’s Creed Odyssey سعی می‌کند در تمام این موارد بهترین تجربه ممکن را ارائه کند و این نکته در تریلر به وضوح مشخص استو از نبرد‌های بزرگ با صدها مبارز گرفته تا مأموریت‌های مخفی‌کاری ظریفی که در آن باید به پایگاه دشمن نفوذ کنید در این بازی وجود دارد.

نکته مهم و جالب در رابطه با قسمت جدید مجموعه AC این است که بیشتر از همیشه شاهد عناصر نقش‌آفرینی در آن هستیم. امکان انتخاب دیالوگ‌ها و تصمیم‌گیری نقطه تمایز این قسمت از بازی‌های پیشین است و یوبی‌سافت با طراحی بازی به نحوی که پیامد انتخاب‌های شما شاید ساعت‌ها پس از آن مشخص شود، نشان داده که این بخش را فقط برای افزودن محتوا به بازی اضافه نکرده است.

Assassin’s Creed Odyssey در ۱۳ مهر برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.