Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

چند نکته در مورد پاسخ دادن به دیدگاه‌های خوانندگان و مشکلات شما

0

مطمئنا می‌دانید که یکی از بخش‌های مهم فعالیت گیم‌نیوز به برطرف کردن مشکلات کاربران در مواجهه با اجرای بازی‌های پی‌سی و همچنین راهنمایی در زمینه‌ی انجام بازی‌ها است. این کار که اساسا از طریق بخش دیدگاه‌ها انجام می‌شود، بالاخره نیاز به توجه بیشتری دارد. حال که تا پیش از عرضه‌ی بازی‌های جدید و شروع موج جدیدی از درخواست‌ها و دیدگاه‌ها اندکی زمان باقی است، چند نکته در مورد پاسخ دادن‌ به دیدگاه‌های خوانندگان لازم به ذکر به نظر می‌رسند.

اولین و مهم‌ترین نکته این است که شما به عنوان خواننده‌ی سایت نباید فراموش کنید که تحریریه‌ی گیم‌نیوز در مواجهه با سوال یا مشکل شما، هیچ‌گونه کوتاهی و تعللی را جایز نمی‌داند، بنابراین نباید نگران نادیده‌گرفته شدن سوال خود باشید. از طرفی، با وجود این‌که ما تلاش می‌کنیم سرعت و کیفیت پاسخ‌دهی خود را افزایش دهیم، این اتفاق مستلزم نیروی انسانی بیشتر و زمان قابل توجهی است. بنابراین از این‌که دیدگاه شما دیرتر از آن‌چه انتظار دارید بررسی می‌شود رنجیده‌خاطر نشوید.

نکته‌ی دوم این که حتما پیش از درج دیدگاه جدید، در صورت امکان دیدگاه‌های پاسخ داده شده‌ی قبلی در همان موضوع را بررسی کنید. ممکن است راه حلی که به دنبال آن هستید پیش‌تر ارائه شده باشد. این‌طور هم شما زودتر به نتیجه‌ی دلخواه خود می‌رسید و هم به نوبه‌ی خودتان به سرعت پاسخ‌دهی ما کمک می‌کنید. فراموش نکنید که هر یک دیدگاهِ تکراری و مشکل بررسی شده که شما آن را برای [گاهی] چندمین بار مطرح می‌کنید، زمانی را از ما می‌گیرد و در نتیجه سرعت پاسخ‌دهی به سوالات دیگران کم می‌شود.

و اما نکته‌ی آخر که اگرچه در پایان مطرح می‌شود ابدا اهمیت کمتری نسبت به دیگر نکات ندارد، این‌که تحریریه‌ی گیم‌نیوز همواره در تلاش است که اطلاعات خود در رابطه با مشکلات شما را از منابع مختلف به‌روز کند. با این‌که بسیاری از راه حل‌ها را خودمان امتحان کرده‌ایم و نتیجه داده است، در بسیاری دیگر از مواقع، پاسخِ پرسش شما را در نتیجه‌ی یک جستجوی مفصل اینترنتی یافته‌ایم. در این مواقع تنها کمکی که از ما بر می‌آید تبیین دقیقِ مراحلِ راه حل مورد نظر و راهنمایی شما است. این‌که شما در نهایت موفق شوید مشکل را حل کنید، بیشتر به خودتان بستگی دارد و در نهایت کار بیشتری هم از ما ساخته نیست.

ضمن این‌که دیدگاه‌های شما ذیل مطالب دیگر گیم‌نیوز از جمله نقد و بررسی‌ها و مطالب تخصصی و همچنین اخبار بازی و فیلم و سریال، همواره موجب دلگرمی و افزایش اشتیاق ما برای کار است. شما با نظرات خود می‌توانید نقاط ضعف و قوت ما در ارائه‌ی مطالب را به ما یاداوری کنید و به پیشرفت و افزایش کیفیت اخبار و مقالات گیم‌نیوز یاری رسانید. فراموش نکنید که دیدگاه‌های شما در هر حالت، بهترین راهنمای ما برای ادامه‌ی فعالیت است.

در پایان باید اضافه کنم که از برخی ایرادات کوچک بخش دیدگاه‌ها و مشکلاتی که شما ما را از آن‌ها مطلع کرده‌اید آگاهیم و همکاران من در بخش فنی در تلاش هستند این مشکلات را در کمترین زمان ممکن به بهترین نحو برطرف کنند.

امیدواریم که در فصل پیش‌رو بتوانیم بیش از پیش همراه شما خوانندگان همیشگی گیم‌نیوز بوده و با سرعت و دقت بیشتری پاسخ‌گوی مشکلات و دیدگاه‌های شما باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

یازده − ده =