Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

با وجود فروپاشی تل‌تیل Netflix همچنان به ساخت بازی Stranger Things علاقه دارد

0

جمعه که خبر اخراج تعداد زیادی از کارمندان استودیوی بازی‌سازی تل‌تیل منتشر شد،‌ نگرانی‌ها در مورد عناوین در دست ساخت این استودیو شدت گرفت. از جمله‌ی این بازی‌ها، Stranger Things بود که از اعلام خبر ساخت آن، زمان زیادی نمی‌گذشت. حالا نت‌فلیکس اعلام کرده که با وجود تعطیلی استودیوی تل‌تیل، این شرکت بزرگ همچنان به ساخت بازی Stranger Things علاقه دارد.

از تبعات این تصمیم و تعطیلی این استودیو لغو شدن بازی‌های در دست ساخت آن‌ها از جمله فصل دوم The Wolf Among Us بود. منابع متعددی از جمله یو‌اس‌گیمر خبر از توقف روند ساخت این بازی‌ها دادند. با این‌حال، سرنوشت همه‌ی بازی‌ها تا امروز مشخص نیست.

در یک بیانیه در توئیتر همین امروز استودیوی تل‌تیل اعلام کرد که ممکن است امکان تکمیل ساخت و عرضه‌ی فصل پایانی واکینگ دد فراهم شود. این در حالی است که بسیاری، معتقدند استودیو به جای ادامه دادن بازی‌ها باید تلاش خود را در راستای پرداخت خسارت به کارمندان اخراجی خود کانالیزه کند.

حالا نت‌فلیکس به پلی‌گان گفته که ساخت بازی Stranger Things با همان اعضای باقی‌مانده‌ی استودیوی تل‌تیل ادامه خواهد یافت. این در حالی است که کارمندان اخراج شده‌ی این استودیو در حال حاضر به دنبال یافتن شغلی برای خود هستند.

در توافق همکاری دو شرکت، بازی Minecraft: Story Mode نیز گنجانده شده بود که به گفته‌ی نت‌فلیکس همچون قبل روند خود را طی می‌کند.

بازی‌ ماینکرفت قرار بود به صورت یک سریال پنج قسمتی در پلتفرم اپیک تیل نت‌فلیکس عرضه شود. اما بازی Stranger Things بیشتر به بازی‌های سریالی قدیمی تل‌تیل از جمله واکینگ دد و Game of Thrones شبیه بود.

حتا با وجود ساخته شدن بازی‌های در دست ساخت تل‌تیل و عرضه‌ی آن‌ها، آیا کسی فکر می‌کند که تیم تحلیل رفته‌ی 25 نفره می‌تواند خلاقیت و ذکاوت کافی برای شکل دادن به روایت و گیم‌پلی بازی‌ها را آن‌چنان که یک تیم 300 نفره داشت به منسه‌ی ظهور برساند؟

بعید است. شما چطور فکر می‌کنید؟

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

دو × پنج =