Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تمام کردن Assassin’s Creed Odyssey به چند ساعت زمان نیاز دارد؟

0

حالا که بازی Assassin’s Creed Odyssey برای همه‌ی پلتفرم‌ها در دسترس است و تغییرات محسوسی نسبت به بازی‌های قبلی کرده، باید مطمئن شویم که «بزرگ‌ترین بازی مجموعه» چقدر بزرگ است و تمام کردن Assassin’s Creed Odyssey چند ساعت طول می‌کشد؟

اولین نکته درباره‌ی وسعت این بازی، این است که نقشه‌ی آن، به طور کلی دو برابر نقشه‌ی وسیع قسمت قبلی مجموعه یعنی «ریشه‌ها» است. نکته‌ی بعدی این‌که این نقشه پر است از مراحل فرعی و یک خط داستانی پر شاخ و برگ. بنابراین، صرفا تمام کردنِ داستان بازی، فقط رسیدن به سطح موضوع است.

تمام کردن داستان بازی به چیزی در حدود 50 ساعت زمان نیاز دارد. بعد از آن، هنوز هم کارهای زیادی در این بازی وجود دارند که می‌توانید به سراغشان بروید. می‌توانید به جزیره‌های ناشناخته‌ی دیگر سفر کنید و موجودات اسطوره‌ای تازه‌ای را به مسلخ بکشانید.

کشف و انجام دادن مراحل جانبی و ماموریت‌های فرعی و متفرقه‌ی بازی پروسه‌ای طولانی است که می‌تواند خسته‌کننده هم بشود، اما ظاهرا در مورد Assassin’s Creed Odyssey قصه، حداقل برای ساعت‌های متمادی این‌طور پیش نمی‌رود.

همچنین Assassin’s Creed Odyssey دارای 9 پایان مختلف است. 9 پایانی که رقم خوردن همه‌ی آن‌ها وابسته به تصمیماتِ کلیدی در ساعات پایانی بازی نیست، بنابراین برای دیدن آن‌ها نمی‌توانید بازی خود را در ساعات پایانی ذخیره کنید و بعد از تمام شدن به ذخیره‌ی قبلی برگردید و ببینید.

برخی از پایان‌های بازی، به تصمیماتی که در ابتدای Assassin’s Creed Odyssey می‌گیرید مرتبط می‌شوند. تصمیمات زودهنگامی در حد دو ساعت ابتدای بازی و بعد هم انتخاب‌های مختلفی که در شاخه‌های دیالوگ‌ها در طول بازی می‌بینید.

برای دیدن همه‌ی پایان‌های بازی، لازم است که آن را بارها بازی کنید، پس اگر می‌خواهید همه‌ی اتفاقات احتمالی پایان بازی را ببینید باید صدها ساعت به بازی بپردازید. در کنار مراحل جانبی و ماموریت‌های فرعی بازی، گشت و گذار در نقشه، نبردهای دریایی، روابط، شخصی‌سازی‌ها و دیگر کارهایی که می‌شود در بازی انجام داد، Assassin’s Creed Odyssey احتمالا خیلی بیشتر از مجموع همه‌ی بازی‌های قبلی سری از شما وقت خواهد گرفت.

این همه در حالی است که دو بسته‌ی گسترش‌دهنده بعد از عرضه‌ی بازی هم هنوز منتشر نشده‌اند. داستانِ کاساندرا و الکسیوس، با دو اکسپنشن Legacy of the First Blade و The Fate of Atlantis ادامه پیدا خواهد کرد.

به گفته‌ی منتقد سایت گیم‌اسپات، جاه‌طلبی بازی «دوست‌داشتنی» بوده و «توجه بسیار به جزئیات» هم شایسته‌ی تقدیر بوده است، با این حال، در برخی مواقع بخش داستانی وسیع بازی «خسته‌کننده» شده به همین خاطر، بعید به نظر می‌رسد کسی واقعا علاقه پیدا کند هر 9 پایان بازی را ببیند. با این‌حال، اگر واقعا کسی مشتاق باشد، باید زمان بسیار زیادی را صرف بازی کند.

در حالی که یوبی‌سافت اعلام کرده در سال 2019 بازی دیگری از مجموعه‌ی فرقه اساسین منتشر نمی‌شود، به نظر می‌رسد حساب این را کرده باشد که مردم وقت زیادی را پای Assassin’s Creed Odyssey بگذرانند.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در حال حاضر برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی‌سی به بازار عرضه شده است.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

3 × 1 =