Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

وقتی رضا گلزار خوش تیپ سینمای جهان محسوب می‌شود

0

در روزهای اخیر، ابتدا چند رسانه‌ی زرد سینمایی، با استناد به لیستی منتشر شده در سایت IMDB رضا گلزار را در زمره‌ی بازیگران خوش تیپ و قیافه‌ی سینمای جهان برشمردند و تیتر زدند که این بازیگر ایرانی در این فهرست، در کنار اشخاصی همچون «جورج کلونی» سیزدهمین بازیگر خوش‌تیپ سینمای جهان است. جالب این‌که طرفداران گلزار که تعدادشان هم کم نیست، با مشاهده‌ی این خبر، سر از پا نشناخته و تبریکات فراوان خود را نثار او کردند. تا جایی که تیم همراه رضا گزار خوش تیپ در مسابقه‌ی پرحاشیه‌ی «برنده باش» برای او جشن گرفتند و این «افتخار» را تبریک گفتند.

کیکِ تبریک به رضا گلزار خوش تیپ خیلی سریع به حاشیه‌ی عجیب این روزهای سلبریتی‌های ایران تبدیل شد. اما بعد مشخص شد که لیستی که آن‌ها به آن استناد می‌کردند، در واقع یکی از لیست‌های شخصی کاربر سایت IMDB بوده و اصلا مقاله‌ای رسمی از سوی تیم تحریریه‌ی سایت نبوده است. اگر با این سایت آشنایی داشته باشید می‌دانید که کاربران می‌توانند لیست بسازند و دیگر کاربران سایت با مراجعه به سایت می‌توانند همه‌ی لیست‌های دیگر کاربران را ببینند. معیار خاصی هم وجود ندارد.

رضا گلزار هم که در اظهار نظر اخیر خود گفته از ساز و کار سایت IMDB باخبر است، حتما می‌داند که احتمالا خیلی اتفاقی یکی از طرفدارانش در یکی از سایت‌های خبری فارسی، این لیست را موقع گشت و گذار در دیتابیس فیلم جهان دیده، و آن را به یک خبرِ پرحاشیه و پربازدید دست اول تبدیل کرده است. اتفاقی که واکنش اهالی رسانه و خود گلزار را هم برانگیخته است. عده‌ای با اشاره به این‌که این لیست هیچ رسمیتی ندارد و یک کاربر سایت آن را منتشر کرده، تبریک‌هایی که گلزار این روزها از سوی طرفداران خود دریافت کرده را بی اساس خوانده‌اند. البته پر بیراه هم نمی‌گویند. اما گلزار بالاخره در واکنش به این اظهار نظرها گفته است:

سالهاست مورد توجه و حمایت مردم سرزمینم هستم پس نیازی به این شلوغ بازیها ندارم. یکی از کاربران imdb در یک لیستی من را به عنوان سیزدهمین بازیگر خوشتیپ جهان انتخاب کرده. به نظر شما من imdb را به اندازه شما یا کمتر از شما می شناسم؟ یا من سرچ نمی کنم یا نمی دانم؟

به گزارش سینما، گلزار با تاکید بر این نکته که عده‌ای باید «دست از این شیطنت‌ها بردارند» ادامه داده است: «می گویند imdb نگفته کاربره گفته. imdb شخصه؟ imdb یک مرجعه. الان هم اگر خوشتیپ ترین بازیگران تاریخ را سرچ کنید این لیست می آید.این کاربر زنده است. فیک هم نیست. این آدم نقدهایی نوشته در imdb و جایگاه دارد. این آدم مگر با من نسبت فامیلی دارد؟» به هر حال به نظر نمی‌رسد که رضا گلزار خوش تیپ از این خبر ناراحت باشد و این‌که یک کاربر این لیست را درست کرده یا خود سایتِ مرجع، برای او اهمیت چندانی ندارد. گلزار فعلا خوش‌حال است که در یک لیست در کنار جورج کلونی قرار گرفته و به این اتفاق هم افتخار می‌کند.

طرفدارهای من سه روز این پست را می گذاشتند و برای من هم جذاب بود. شما سیزدهم جهان اعلام بشوید حتی یک کاربر اعلام کند شیر نمی کنید؟ بی انصافی نکنید. دست از این شیطنت ها بردارید. یک ذره وقت روی زندگی خودتان بگذارید.یک ذره ریلکس کنید. قبلا مردم همدیگر را بیشتر دوست داشتند. از خوشحالی هم خوشحال می شدیم. من نیازی به دیده شدن ندارم.

وی البته در پایان گفته که نیازی به دیده شدن ندارد. و به نظر می‌رسد که حق با اوست، به هر حال، رضا گلزار یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین بازیگرهای این سرزمین است و آن‌قدر مشهور است که لازم نیست در لیست یک کاربر IMDB دیده شود.

رضا گلزار خوش تیپ است دیگر، مگر می‌شود این موضوع را کتمان کرد؟

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.