Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: مبارزه‌ی رو در رو با حالت روح بازی Hitman 2

حالت روح بازی Hitman 2 یک بخش چندنفره بسیار جذاب است که در هنگام عرضه بازی به آن افزوده می‌شود. با گیم‌نیوز در ادامه همراه باشید.

بخش سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر و استودیو IO Interactive از بخش چندنفره جدیدی برای Hitman 2 رونمایی کردند که ایده آن بسیار جذاب به نظر می‌رسد. این بخش جدید که حالت روح نام گرفته، بازیکنان را در قالب یک مسابقه ۱ دربرابر ۱ رو‌به‌روی هم قرار می‌دهد.

مأمور ۴۷ خطرناک‌ترین قاتل دنیاست و تنها یک نفر می‌تواند در زمینه مهارت‌های ترور به پای او برسد؛ آن هم کسی نیست جز خودش! حالت روح بازی Hitman 2 از همین ایده برای بخش چندنفره آنلاین استفاده می‌کند و دو بازیکن را که هر دو در قالب مأمور ۴۷ هستند رو‌به‌روی هم قرار می‌دهد. در این حالت، بازیکنان باید همزمان شروع به ترور اهداف از پیش تعیین شده کنند. هدف اصلی آن است که زودتر و تمیزتر از رقیب اهداف را از پیش رو برداشت و از سلاح‌ها، آیتم‌ها، لباس‌ها و… به نحو احسن برای برتری بر روح رقیب بهره برد.

یکی از نکاتی که جذابیت این بخش را افزایش می‌دهد آن است که بازیکنان همزمان باید به شکار اهداف بپزدازند و در عین حال در هر صحنه، می‌توانند شبحی از رقیب را نیز ببینند که چگونه مسیر خود را طی می‌کند. بازیکنان در دنیاهایی مشابه ولی مجزا هستند و بدین ترتیب نمی‌توانند روی پیشبرد مأموریت یکدیگر تأثیر بگذارند. فردی که بتواند زودتر ۵ هدف تعیین‌شده را بکشد، برنده بازی خواهد بود.

حالت روح بازی Hitman 2 برای لوکیشن میامی در هنگام عرضه در ۱۳ نوامبر روی رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در دسترس خواهد بود. این بخش پس از آن برای دیگر مناطق بازی نیز عرضه می‌شود.

منبع AllGamesDelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.