Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فیلم سینمایی My Hero Academia توسط سازندگان کارآگاه پیکاچو ساخته می‌شود

0

استدیوی نردیست روز چهارشنبه اعلام کرد که قصد ساختن فیلم سینمایی My Hero Academia لایو اکشن (لایو اکشن به فیلمی گفته می‌شود که از روی یک انیمیشن با آدم‌های واقعی ساخته می‌شود) را دارد. My Hero Academia یکی از پرطرفدارترین مانگاها و انیمه‌های حال حاضر در دنیا است.

My Hero Academia در دنیایی اتفاق می‌افتد که اکثریت مردم جهان قدرت ویژه مخصوص خودشان را دارند که در این دنیا Quirk یا ویژگی نام دارد. ولی آدم‌های بدشانسی مانند قهرمان اصلی ایزوکو میدوریا هم وجود دارند که هیچ ویژگی خاصی ندارند. میدوریا سعی می‌کند که در این دنیای پر از قدرت‌‌های عجیب بدون ویژگی زندگی کند. تا این‌که یک روز بزرگترین قهرمان جهان به نام آل مایت قدرتش را به میدوریا می‌دهد و تصمیم می‌گیرد او را به یک قهرمان همچون خودش تبدیل کند. حالا میدوریا با ویژگی جدیدش باید مشکلات رسیدن به سن بلوغ را تجربه کند و در عین حال به مدرسه با اعتبار دبیرستان U.A. برود، جایی که در آن بچه‌هایی با قدرت‌های ویژه برای قهرمان شدن آموزش می‌بینند.

این مانگا که توسط کوهی هیروکوشی نوشته و ساخته شده در ژاپن بسیار پر طرفدار است به طوری‌که فروش مانگای آن در نیمه اول سال ۲۰۱۸  رتبه پنجم را آورد. همچنین انیمه My Hero Academia در هولو و کرانچیرول همیشه جزو پر طرفداران است. با این‌که به نظر می‌رسد هیروکوشی در این اقتباس لایو اکشن به صورت مستقیم نقشی ندارد، ریوسوکه یوریتومی از طرف ناشر این مانگا، شواِیشا بر تولید این اقتباس نظارت خواهد کرد.

این اقتباس به وسیله استدیو لجندری ساخته خواهد شد، استدیویی که سازنده فیلم کارآگاه پیکاچو هم است. با این‌که هنوز زود است در مورد فیلم نظری بدهیم، ولی فیلم‌های لایو اکشن اخیر شهرت خوبی ندارند.

با این حال به نظر می‌رسد لجندری تصمیم راسخی دارد تا این پروژه‌ها را بسازد و شاید طرفداران My Hero Academia هم نباید چندان از این اقتباس ناامید بشوند.

با گیم‌نیوز همراه باشید.

 

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.