Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تام هنکس: Toy Story 4 لحظه‌ای تاریخی خواهد ساخت

0

استودیوی انیمیشن‌سازی پیکسار شرکت دیزنی، به ساخت انیمیشن‌های تاثیرگذار و احساسی معروف است و از قرار معلوم همین روند را با قسمت بعدی داستان اسباب‌بازی هم ادامه خواهد داد. تام هنکس صداپیشه‌ی «وودی» در این مجموعه اخیرا در اظهار نظری درباره‌ی این انیمیشن گفته که Toy Story 4 لحظه‌ای تاریخی خواهد ساخت.

تام هنکس، بازیگر شناخته شده‌ی سینما که این روزها آخرین دیالوگ‌های مربوط به این فیلم سینمایی انیمیشنی را ضبط کرده است، در گفتگویی در تاک شوی کریس اونس، در این باره گفت:

اولین باری که می‌خواستیم بخش‌های پایانی فیلم را ضبط کنیم متوجه این موضوع شدم. Toy Story 4 پایانی تاثیرگذار خواهد داشت.

او این‌چنین ادامه داد:

Toy Story را این طوری ضبط می‌کنند که، شما در یک اتاق هستید و اعضای تیم سازنده هم آن‌جا هستند. وقتی من برای آخرین روز ضبط وارد آن‌جا شدم، دلم می‌خواست که پشت به آن‌ها بنشینم، چون معمولا در این اتاق شما روبروی اعضای تیم سازنده قرار دارید و آن‌ها را می‌بینید و آن‌ها هم شما را می‌بینند. من نمی‌خواستم این اتفاق بیفتد و می‌خواستم که با آن‌ها حرف نزنم و وانمود کنم که نمی‌توانند من را ببینند. وقتی فهمیدم که قرار است چه کار کنند متوجه شدم که این لحظه‌ای در تاریخ خواهد بود.

هنکس گفته که افرادی که در پیکسار کار می‌کنند نابغه‌اند و به همین خاطر به مرور زمان بلوغی را در مجموعه‌ی Toy Story شاهد بوده‌ایم.

قسمت سوم از این مجموعه که آن هم یک پایان احساسی و بسیار تاثیرگذار داشت در سال 2010 منتشر شد و از آن موقع زمان زیادی می‌گذرد. طرفداران برای اکران فیلم بعدی داستان اسباب‌بازی مجبور شده‌اند زمان زیادی را به انتظار بنشینند.

«تیم الن» دیگر بازیگر این فیلم نیز پیش از این درباره احساسی بودن پایان Toy Story 4 صحبت کرده بود:

من نمی‌خواهم آن را برملا کنم، اما پایان فیلم بسیار احساسی و تاثیرگذار است. خیلی احساسی است، خیلی خنده‌دار است، خیلی بزرگ است. ایده‌ای که آن‌ها به آن رسیده‌اند، من را شگفت‌زده کرده. من حتا نتوانستم صحنه‌ی آخر را دوام بیاورم.

Toy Story 4 لحظه‌ای تاریخی را در ماه ژوئن 2019 بر پرده‌ی سینماها رقم خواهد زد.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.