Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بهترین اسلحه‌های Red Dead Redemption 2 کدامند؟

0

با Red Dead Redemption 2 به آرشیو بزرگی از سلاح‌ دسترسی خواهید داشت. همه نوع اسلحه از جمله هفت‌تیرها، رایفل و شات‌گان‌های وسترن را می‌توانید با خودتان حمل کنید. نکته‌ی جالب‌تر درمورد اسلحه‌ها در این بازی این است که با تکنولوژی زمان خودشان کار می‌کنند و می‌توانید اسلحه‌های نیمه اتوماتیک را هم در بازی پیدا کنید. در ادامه، با بهترین اسلحه‌های Red Dead Redemption 2 آشنا شوید.

همان‌طور که احتمالاً می‌دانید، می‌توانید از هر اسلحه‌فروشی که هر شهری پیدا می‌شود، اسلحه‌ بخرید. اما فقط تعداد محدودی می‌توانید با خودتان اسلحه حمل کنید؛ دو اسلحه‌ی کمری و دو اسلحه‌ی بزرگ را می‌توانید هم‌زمان حمل کنید. درواقع با پیش‌روی در مراحل داستانی بازی، یک غلاف اسلحه‌ی کمری اضافه به‌دست می‌آورید که به شما اجازه می‌دهد دومین اسلحه‌ی کمری را هم با خودتان حمل کنید. در غیر این صورت، هر اسلحه‌ی دیگری که بخرید، در خورجین اسب‌تان ذخیره می‌شود.

برداشت اول: Red Dead Redemption 2 و سودای جزئیات واقع‌گرایانه

اسلحه‌های زیادی برای کشف کردن در Red Dead Redemption 2 وجود دارد. ما بهترین‌هایی که تاکنون پیدا کردیم را کنار هم جمع کرده‌ایم و در این مقاله آن‌ها را معرفی می‌کنیم؛ همراه با اسکرین‌شات‌هایی از ظاهر آن‌ها، به‌علاوه‌ی اطلاعات اصلی آن‌ها که شامل خسارت، برد، سرعت تیر، ریلود، دقت و وضعیت می‌شود. در اسکرین‌شات‌ها می‌بینید که اسلحه‌ها در هیچ بخشی امیتاز کامل ندارند؛ این نشان می‌دهد که پتانسیل اصلی هر اسلحه، درکنار بقیه‌ی تجهیزات اسلحه‌ قابل استفاده است. حواس‌تان به ضعیف شدن عمل‌کرد هر بخش بعد از مدتی استفاده باشد، مطمئن شوید که اسلحه‌ها را مدام تمیز می‌کنید و روغن می‌زنید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

پنج × یک =