Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تجدید دیدار با Overwatch در انیمیشن کوتاه جدید

بلیزارد درست در زمانِ مناسب بعدی، یک انیمیشن کوتاه دیگر از سری اورواچ منتشر می‌کند. این بار، زمان مناسب همان بلیزکان 2018 بوده و بعد از افتتاحیه‌ی این نمایشگاه، فیلم کوتاه جدید Overwatch با عنوان تجدید دیدار منتشر شد. انیمیشن کوتاه جدیدی که شخصیت تازه‌ی بازی را نیز بهتر به ما می‌شناساند.

این انیمیشن کوتاه در مپ وسترن بازی یعنی Route 66 اتفاق می‌افتد و دو هیروی جدید به نام‌های Ashe و Echo در آن حضور دارند. بلیزارد ضمنا اعلام کرده که هر دوی این شخصیت‌ها به زودی در اورواچ قابل بازی خواهند شد.

انتشار یک انیمیشن کوتاه جدید برای این بازی خبر خوشی برای طرفداران است. بعد از این‌که مدت‌ها بلیزارد انیمیشن‌های کوتاه اورواچ را منتشر نکرده بود، یک انیمیشن جدید در ماه آگوست در گیمزکام منتشر شد. «تجدید دیدار» انیمیشن کوتاه جدیدی است که پس از آن منتشر شده تا طرفداران را خوشحال کند.

بسیاری از طرفداران بلیزارد گمان می‌کردند که این شرکت ساخت مجموعه‌ی انیمیشن‌های کوتاه اورواچ را متوقف کرده است، اما کارگردان آن‌ها «جف کاپلان» اعلام کرد که تیم سازنده‌ بعد از کار مداوم بر روی این انیمیشن‌ها در سال 2017، مدتی را به استراحت گذرانده‌اند.

یک انیمیشن اختصاصی هیروی شماره‌ی 30 اورواچ یعنی Echo در دست ساخت است و بعدا منتشر خواهد شد.

در دیگر اخبار بلیزکان 2018 بلیزارد از ریمستر بازی وارکرفت 3 با عنوان Reforged رونمایی کرد. بلیزارد همچنین قرار است یک بازی موبایل دیابلو با عنوان Diablo Immortal را برای اندروید و iOS منتشر کند. پیش‌ثبت‌نام برای این بازی آغاز شده است.

کاربران پی‌سی نیز می‌توانند به مناسبت بلیزکان 2018، تا 27 آبان ماه بازی Destiny 2 را به رایگان دریافت کنند. در صورتی که در این مدت این بازی رایگان را دریافت کنید می‌توانید آن را برای همیشه داشته باشید. این پیشنهاد اکتیویژن برای نسخه‌ی رایگان بازی دستینی 2 شامل بسته‌ی جدید Forsaken نمی‌شود.

با اخبار بلیزکان 2018 همراه گیم‌نیوز باشید.

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

پنج × 3 =