Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آموزش: بهترین تنظیمات برای اجرای بهینه و با کیفیت Fallout 76 در پی‌سی

0

آن‌چنان که در جریان قرار گرفته‌اید، بازی Fallout 76 بالاخره عرضه شد و حالا در دسترس بازی‌کنندگان از جمله پی‌سی گیمرها قرار گرفته است. اما این بازی، به دلایل نامشخصی برخی از گزینه‌های مهم تنظیمات گرافیکی متداول بازی‌های پی‌سی را ندارد! البته نگران نباشید، چون می‌توانید خودتان این تنظیمات را به صورت دستی وارد کنید و به اجرای بهینه و با کیفیت Fallout 76 در پی‌سی دست یابید.

برای این‌که در تنظیمات گرافیکی این بازی تغییر ایجاد کنید، باید ابتدا فایل Fallout76prefs.ini را پیدا کرده و یک کپی از آن تهیه کنید. ابتدا نام این فایل را به Fallout76Custom.ini تغییر دهید تا بتوانید بین تنظیمات ویرایش شده و اصلی تفاوت قائل شوید.

بعد از این کار، محتوای نوشتاری داخل فایل Fallout76Custom.ini را پاک کنید.

حالا می‌توانید تنظیمات جدید را در فایل Fallout76Custom.ini که با نت‌پد (notepad) ویندوز باز کرده‌اید اعمال کنید و آن را ذخیره نمایید. توجه داشته باشید که تا زمانی که هر دو فایل را در یک پوشه نگه دارید، تنظیمات ویرایش شده به صورت خودبه‌خود جایگزین تنظیمات اصلی بازی می‌شود.

به همین خاطر اگر دلتان خواست که تنظیمات را به حالت اولیه برگردانید می‌توانید فایل جدید را حذف کنید یا به پوشه‌ی دیگری انتقال دهید.

برای بهترین عملکرد و اجرای بهینه و با کیفیت Fallout 76 در پی‌سی بهتر است «عمق میدان» را خاموش کنید. برای این‌کار، تنظیمات زیر را در فایل جدید کپی کنید:

[Display]

fDOFBlendRatio=0

fDOFMinFocalCoefDist=999999

fDOFMaxFocalCoefDist=99999999

fDOFDynamicFarRange=99999999

fDOFCenterWeightInt=0

fDOFFarDistance=99999999

این نوشته‌ها را به سادگی باید در قسمت Display فایل تنظیمات کپی کنید.

همچنین اگر می‌خواهید که این تنظیمات را برگردانید، این نوشته‌ها را کپی کنید:

fDefault1stPersonFOV=90.00

fDefaultWorldFOV=90.00

طبیعتا در همان قسمتِ Display باید وارد کنید.

می‌توانید مقادیر را به هر عددی که دلخواهتان است تغییر دهید، اما یادتان باشد که افزایش بیش از حد ممکن است عواقبی داشته باشد.

اگر می‌خواهید که آنتی آلیازینگ را تغییر دهید، در همین قسمت Display تنظیمات، خطِ زیر را پیدا کنید و مقدار را از TAA به FXAA تغییر دهید:

sAntiAliasing=FXAA

همین حالا به تنظیمات بازی بروید و آزادی خودتان به عنوان یک پی‌سی گیمر در به هم ریختن تنظیمات و بلا آوردن سر بازی‌ها به مرحله‌ی انجام برسانید!

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

پانزده + دو =