Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بایوور تیزری مرموز از نسخه جدید Dragon Age را در TGA 2018 به نمایش درآورد

حضور پررنگ بایوور در گیم اواردز امسال با نمایش تیزری جذاب و مرموز از نسخه جدید Dragon Age تکمیل شد تا طرفداران این مجموعه سر از پا نشناسند.

بایوور در گیم اواردز 2018 با نمایش تیزری کوتاه و مرموز که با نمایش عبارت «The Dread Wolf Rises» به انتها می‌رسد، طرفداران خود و این مجموعه بسیار محبوب را امیدوار به آینده نگه داشت. با رونمایی از این تیزر، به‌نظر می‌رسد انتظار برای نسخه جدید Dragon Age کم‌کم دارد به انتها می‌رسد.

در این تیزر که صرفاً تصویری از یک بت لیریوم را نشان می‌دهد، گوشه‌هایی از دیالوگ‌های کاراکتر سولاس در Dragon Age: Inquisition در آخرین بسته الحاقی بازی نیز شنیده می‌شود:

خب، بالأخره منو پیدا کردی. حدس می‌زنم سوال‌هایی داشته باشی…

طبق شایعاتی که تاکنون شنیده شده، این نسخه از مجموعه Dragon Age حداقل از ماه مه ۲۰۱۷ در دست ساخت بوده است. کیسی هادسن، رئیس بایوور پیش‌تر از احتمال رونمایی از یک پروژه مرتبط با این مجموعه خبر داده بود که این وعده وی محقق شد؛ هر چند به نظر نمی‌رسد به این زودی شاهد مشخص شدن تاریخ انتشار دقیق بازی باشیم.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

4 × 5 =