Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فهرست چالش های رویداد Ice Storm فورتنایت در روز اول

0

چالش های رویداد Ice Storm فورتنایت شامل مواردی چون از بین بردن موجودات یخی و آسیب زدن به سپاه پادشاه یخی می‌شود. با گیم‌نیوز همراه باشید.

همانطور که چندی پیش در گیم‌نیوز این خبر را کار کردیم، اپیک گیمز با گشودن کره یخی عجیبی که در منطقه Polar Peak ظاهر شده بود، از رویداد با تم زمستانی Ice Storm رونمایی کرد. پس از باز شدن کره مشخص شد که پادشاهی یخی در آن حضور داشته و حال با خود ارتشی متشکل از هیولاهای یخی و کولاکی از برف و یخ به همراه آورده است. به لطف این رویداد، جزیره اکنون پوشیده از برف شده و مه غلیظی گستره دید را در آن پایین آورده است. رویداد جدید به معنای چالش‌ها و آیتم‌های جدید است؛ بدین ترتیب در ادامه به چالش های رویداد Ice Storm فورتنایت می‌پردازیم.

طی پنج روز آینده، چالش‌های جدیدی در فورتنایت در دسترس قرار می‌گیرند که اتمام هر کدام، ۵۰۰ امتیاز تجربه را به همراه دارد. بازیکنان پس از آنکه موفق به انجام 6 عدد از این چالش‌ها شدند، یک پوشش آبی و مشکی یخی بسیار جذاب را دریافت می‌کنند. اپیک همچنین برای کسانی که بتوانند تمام ۱۳ چالش را با موفقیت انجام دهند آیتم Winter’s Thorn Glider را در نظر گرفته است. چالش های رویداد Ice Storm فورتنایت در روز اول بدین ترتیب است:

  • کامل کردن ۶ چالش رویداد Ice Storm (جایزه: پوشش مشکی و آبی)
  • نابود کردن ۲۵۰ هیولای یخی (جایزه: ۵۰۰ اکس‌پی)
  • وارد کردن ۵۰۰۰ دمیج به سپاه یخی (Ice Legion) با سلاح انفجاری (جایزه: ۵۰۰ اکس‌پی)

به‌روزرسانی ۷.۲۰ فورتنایت علاوه بر کره مرموز، بار دیگر Glider Redeploy را برای بازی به ارمغان آورد و بازیکنان هم‌اکنون می‌توانند این آیتم را جمع‌آوری کرده و استفاده کنند. به‌علاوه سلاح جدیدی نیز به فهرست سلاح‌های بازی افزوده شده که Scoped Revolver نام دارد.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.