Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

معرفی بازی Yet Another Exhausting Day – یک پلتفرمر که در آن نای حرکت ندارید!

0

بازی Yet Another Exhausting Day خود را «یک پلتفرمر سینه‌خیز سه بعدی درباره‌ی زندگی معمولی خسته‌کننده‌ی آدم‌ها» معرفی می‌کند و از همین‌جا باید بفهمید که با بازی جذاب و البته نامتداولی طرف هستید!

در این بازی، شما در نقش یک آدم بی‌رمق از نفس افتاده و به شدت خسته را بازی می‌کنید که باید کارهای روزمره‌ی خود، مثل بیرون آمدن از تخت‌خواب، استفاده از تلفن، کتاب‌خواندن و کارهای ساده‌ی خانه را انجام دهد.

این کارها را شما البته با غلت خوردن، خزیدن و گاهی هم با سرعت بیشتری نسبت به این‌ها انجام بدهید، اما در تمام طول این سکوبازی، نباید فکر پریدن در سر داشته باشید. در مدت انجام این کارها باید سکه‌ نیز جمع کنید تا مانع وارد شدن‌تان به یک کمای طولانی مدت شوند!

اگرچه بازی Yet Another Exhausting Day خود را یک پلتفرمر می‌داند و در طراحی مرحله نیز به نسبت یک بازی پلتفرمر محسوب می‌شود، به ندرت پیش می‌آید که شخصیت اصلی آن از سطحی که به آن چسبیده جدا شود؛ حتا زمانی که پای دیوار و سقف در میان است.

آدم کوچولوی تحت کنترل شما این‌قدر خسته و بی‌جان است که حتا قوانین فیزیک هم نمی‌توانند او را از ولو شدن بازدارند!

علاوه بر عضلات تحلیل‌رفته و خموده‌ی شما، در مسیر با موانع دیگر هم برخورد خواهید داشت، مثل شیشه‌های شیر و یا بالش‌هایی که باعث می‌شوند قهرمانِ بی‌جان و خسته‌ی بازی از «تقریبا هوشیار» به «کاملا بی‌هوش» تغییر وضعیت بدهد و به خوابی عمیق فرو برود. البته می‌توانید به صورت موقتی با استفاده از قدرت‌‌افزاهایی مثل نوشیدنی‌های انرژی‌زا در مقابل تاثیرات این موانع طبیعی و غیرطبیعی ایستادگی کنید.

اگرچه مراحل این بازی چندان چالش‌برانگیز نیستند، ساختاری سرگرم‌کننده و هوشمندانه دارند. در یکی از مراحل شما روی یک اسمارت‌فونِ غول‌پیکر دراز کشیده‌اید و با کوبیدن سرتان روی آیکون‌ها می‌خواهید یک کار ساده را انجام دهید!

دموی این بازی را می‌توانید به صورت کاملا رایگان از Itch دانلود کنید و منتظر عرضه‌ی بازی نهایی باشید. این دمو می‌تواند بیش از آن‌چه که فکر می‌کنید سرگرم‌کننده باشد و اگرچه زمان زیادی را به آن اختصاص نخواهید داد، از آن راضی خواهید شد.

تاریخ عرضه‌ی بازی Yet Another Exhausting Day هنوز مشخص نشده است، اما اگر شما هم از زندگیِ روزمره‌ی خود و کار زیاد خسته شده‌اید، این بازی می‌تواند یک همدردی بزرگ و همذات‌پنداری لازم برای زندگی افسرده‌کننده‌تان باشد. پس آن را از دست ندهید.

تا یک روزِ خسته‌کننده‌ی دیگر، با گیم‌نیوز همراه باشید.

از طريق kotaku
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

بیست + 10 =