Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کاربران استیم خشم خود از انحصار Metro Exodus در فروشگاه اپیک را بر سر بازی‌های دیگر مجموعه خالی می‌کنند!

0

انحصار Metro Exodus در فروشگاه اپیک گیمز حسابی کاربران استیم را عصبانی کرده و حال بازی‌های دیگر این مجموعه قربانی این خشم شده‌اند!

صفحه مخصوص بازی Metro Exodus در شبکه استیم هنوز به کاربران اجازه نمی‌دهد که برای این بازی بررسی بنویسند. اما این مسئله موجب نشده که کاربران این فروشگاه خشم خود از انحصار Metro Exodus در فروشگاه اپیک گیمز را خالی نکنند و آنها راه‌حل جدیدی برای این مسئله پیدا کرده‌اند: صفحات استیم بازی‌های دیگر این مجموعه!

پیش از اعلام خبر فروش انحصاری Metro Exodus در فروشگاه تازه‌تأسیس اپیک گیمز به مدت حداقل یک سال، این بازی برای مدت طولانی در استیم برای پیش‌خرید در دسترس بود. علیرغم اعلام Valve مبنی بر اینکه پیش‌خریدکنندگان می‌توانند بازی را از استیم تهیه کنند، کاربران استیم همچنان از این تصمیم ناشر بازی، Deep Silver، عصبانی هستند؛ خصوصاً آنهایی که در انتظار خرید آن هنگام لانچ در استیم بوده‌اند.

بدین ترتیب این کاربران خشمگین صفحات بازی‌های دیگر مجموعه مترو، Metro 2033 Redux و Metro Last Light Redux، را مورد حمله قرار داده و بخش بررسی‌ آنها را با نقد‌های منفی بمباران کرده‌اند. به لطف این اتفاق، هم‌اکنون هر دوی این بازی‌ها رتبه منفی پیدا کرده‌اند؛ پیش از اعلام خبر انحصار Metro Exodus در فروشگاه اپیک، این دو بازی به ندرت نقد‌های منفی از سوی کاربران دریافت کرده بودند.

این اولین باری نیست که کاربران استیم از بمباران صفحات بازی‌ها به‌عنوان ابزاری برای اعتراض استفاده می‌کنند. پیش‌تر شاهد حرکت مشابهی در قبال بازی Rainbow Six Siege و تغییر محتوای آن توسط یوبی‌سافت جهت دور زدن برخی قوانین سخت‌گیرانه در کشور‌های آسیایی بودیم؛ تغییراتی که پس از مدتی لغو شدند. چنین عملی توسط کاربران به قدری مرسوم شده که استیم در حال حاضر در صورت مشاهده الگو‌های عجیب در بررسی‌های کاربران، در صفحه بازی مورد هجوم پیغام هشدار قرار می‌دهد. صفحات دو بازی مذکور از مجموعه مترو هم‌اکنون این پیام را در خود دارند.

Metro Exodus در ۲۶ بهمن برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.