Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فصل هشتم Game of Thrones شامل طولانی‌ترین صحنه‌ی نبرد در تاریخ یک مجموعه‌ی ساخته شده خواهد بود

0

با نزدیک شدن به آغاز پخش سریال شناخته شده Game of Thrones، جزئیات بیشتری از طریق رسانه‌های مختلف در دسترس قرار می‌گیرد؛ جزئیاتی که خبر از یک نبرد طولانی در فصل هشتم Game of Thrones را می‌دهند.

توجه: این خبر جزئیاتی از فصل هشتم در اختیار شما قرار می‌دهد که ممکن است از نظر برخی به عنوان اسپویل شناخته شود. بنابراین اگر می‌خواهید که هیچ‌گونه اطلاعاتی برای شما لو نرود، از خواندن این متن خودداری کنید.

گزارش جدیدی از سوی Entertainment Weekly منتشر شده است که نشان می‌دهد یکی از اپیزود‌های فصل هشتم Game of Thrones شامل نبردی میان انسان‌ها و ارتش مردگان می‌شود که برروی حفظ وینترفل تمرکز دارد. در حال حاضر این نبرد با عنوان Battle of Winterfell شناخته می‌شود.

این قسمت تمام شخصیت‌های برجسته‌ی سریال Game of Thrones در کنار هم قرار می‌دهد و بنابر اطلاعات موجود، بینندگان شاهد طولانی‌ترین صحنه‌ی نبرد در تاریخ یک مجموعه‌ی ساخته شده خواهند بود.

نکته‌ی قابل توجه این است که بنابر گزارش Entertainment Weekly، تمام اپیزود یاد شده به این نبرد اختصاص خواهد یافت. این بدان معناست که طرفداران به مدت نود دقیقه شاهد نبردی هیجان‌انگیز برای حفظ وینترفل خواهند بود. برخی از شخصیت‌های مهم سریال نظیر جان اسنو، دنریس تارگرین، آریا استارک، تیریون لنیستر و سانسا استارک در این قسمت حضور دارند.

فیلم‌برداری این اپیزود شب‌‌ها و در طول 11 هفته و با حضور بیش از 750 نفر از کارکنان انجام شده است. تمام این موارد قول یک اپیزود فوق‌العاده هیجان‌انگیز را می‌دهند.

شاید بتوان گفت که این اپیزود سخت‌ترین بخش تاریخ هشت سال مجموعه‌ی Game of Thrones باشد به طوری که ظاهرا میگل ساپوچنیک، یک سال قبل از شروع فیلم‌برداری، با ارسال پیام‌هایی به بازیگران، آن‌‌ها را برای شرایط طاقت‌فراسی فیلم‌برداری آماده کرده است.

تمام این جزئیات خبر از یک پایان به یادماندنی برای این سری دوست‌داشتنی را می‌دهند. فصل هشتم و پایانی Game of Thrones در تاریخ یک‌شنبه 25 فروردین ماه 1398 (14 آوریل 2019 میلادی) آغاز می‌شود. به تازگی تصاویر زیبایی از GOT منتشر شده است که در آن شاهد نشستن شخصیت‌های برجسته‌ی سریال برروی تخت آهنین هستیم. آیا در پایان تخت آهنینی برای فرمان‌روایی باقی می‌ماند؟

منبع IGN
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

چهارده + 15 =