Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

برگزاری نظرسنجی از کاربران بازار برای انتخاب بهترین‌های سال ۹۷

0

طبق روال هر سال، نظرسنجی از کاربران بازار برای انتخاب بهترین‌های سال ۹۷ در بخش‌های مختلف برگزار خواهد شد. با گیم‌نیوز در ادامه همراه باشید.

کافه بازار مطابق روال چند ساله خود از کاربران برای انتخاب بهترین‌ برنامه‌ها و بازی‌های سال نظرسنجی می‌کند. امسال علاوه بر بهترین بازی و برنامه، نظرسنجی از کاربران بازار برای بهترین سریال و ویدئو سال ۹۷ نیز برای اولین بار انجام می‌شود.

کاربران کافه بازار در روزهای ۱۶ و ۱۷ اسفند می‌توانند در صفحه اول بازار، با رأی خود، برترین و پرطرفدارترین برنامه، بازی، سریال و ویدیو ۹۷ را مشخص کنند. در زیر پنج نامزد برای هر دسته‌ بازی و برنامه به انتخاب دبیران هر بخش بازار معرفی شده‌اند. لازم به ذکر است که تنها بازی و برنامه‌هایی مورد بررسی قرار گرفتند که در سال ۹۷ تولید و در بازار منتشر شده‌اند.

پنج نامزد بخش برترین بازی سال ۹۷ بازار

در دسته بازی، پنج نامزد بخش بهترین بازی سال ۹۷ کافه بازار به صورت زیر اعلام شده‌اند:

  • امپراطوری پادشاهان
  • آهنگتو
  • سفره چی
  • قهرمانان موبایل
  • کلمچین

میانگین نصب فعال بازی‌هایی که در بالا به عنوان نامزد معرفی شده‌اند بالای صدهزار است، و همه آنها به دلیل کیفیتشان جزو برگزیده‌های صفحه اول بازار در سال ۹۷ بوده‌اند. برای اطلاع و آشنایی بیشتر از اینکه کافه‌ بازار چطور یک بازی را برگزیده صفحه اول معرفی می‌کند، می‌توانید به صفحه معیارهای انتخاب برنامه‌ها و بازی‌های برگزیده بازار بروید. در رأی‌گیری سال گذشته، کاربران بازار، بازی آمیرزا را بهترین بازی سال ۹۶ معرفی کردند.

به گزارش روابط عمومی کافه‌ بازار، نتیجه رأی‌گیری پیش از پایان سال منتشر و برندگان هر دسته مشخص می‌شوند. نتایج این نظرسنجی علاوه بر رسانه‌ها در گزارش سال ۹۷ کافه‌ بازار نیز منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

سه × سه =