Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ایده فوق العاده بازیکن فال‌اوت ۷۶ و گیر انداختن دیگران در هزارتویی مرگبار!

0

یک بازیکن فال‌اوت 76 ایده بسیار جالب و خلاقانه‌ای را در بازی پیاده‌سازی کرده که بازیکنان را در هزارتویی مرگبار گیر می‌اندازد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

«هزارتو را شکست دهید، جایزه بگیرید!»؛ نوشته‌ای که روی سردر ساختمانی در فال‌اوت 76 نقش بسته و بازیکنان را دعوت به چالشی هیجان‌انگیز و اضطراب‌آور می‌کند. تعدادی از بازیکنان این بازی در گشت و گذار خود به این ساختمان و سازنده مرموز آن برخورده‌اند که با حوله حمام و کلاه شعبده‌بازی بامزه‌ای جلوی در ایستاده و آنها را به پا گذاشتن در هزارتوی خود دعوت می‌کند. پس از ورود به هزارتو، این بازیکن در را قفل کرده و در سکو‌های ایمن بالای دیوارها نظاره‌گر تلاش بازیکنان برای زنده ماندن مقابل هیولای خشمگین داخل هزارتو می‌شود!

Vault101manguy نام این بازیکن فال‌اوت 76 است که با ایده خلاقانه خود تجربه بسیار هیجان‌انگیزی برای دیگر بازیکنان به ارمغان آورده است. هزارتویی که وی طراحی کرده مملو از در‌های تقلبی، راهروهای طولانی و البته یک Deathclaw مرگبار است که بازیکنان را پس از پا گذاشتن در این بازی غافلگیر می‌کند. Vault101manguy ویدئو خنده‌داری از فرار بازیکنان از دست این هیولا در هزارتویی که در هر گوشه آنها را گیر می‌اندازد درست کرده که پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید:

 

وی در پستی در انجمن ردیت درباره هزارتوی خود اذعان داشته:

این کاملاً تجربه‌ای از ترس است.

هیولایی که هزارتو پیرامونش ساخته شده به دلیل قوانین تقابل بازیکنان در بازی، آسیب چندان زیادی وارد نمی‌کند اما Vault101manguy معتقد است که این نکته اصلاً مهم نیست:

چنین چیزی در آن شرایط که به‌طور غافلگیرکننده‌ای با یک Deathclaw رو‌به‌رو می‌شوید که در هزارتویی بسته دنبالتان می‌کند، به ذهنتان نخواهد رسید. [البته] هیچکدام از بازیکنان داخل ویدئو کشته نشدند.

Vault101manguy مجبور شده چندین بار این هزارتو را از نو بسازد چرا که Deathclaw از حرکت در فضاهای بسته عاجز است. به‌علاوه پیدا کردن و گیر انداختن این هیولا داخل یک هزارتو کار بسیار دشواری بوده اما این بازیکن خلاق در نهایت توانسته آن را انجام دهد. زحمات این بازیکن توانسته تجربه‌ای بسیار متفاوت و هیجان‌انگیز در این بازی رقم بزند و نشان دهد که خلاقیت جامعه بازیکنان در بازی‌های مختلف به معنای واقعی بی‌انتها هستند!

منبع PC Gamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

شانزده − 1 =