Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کیتانا به شخصیت‌های قابل بازی Mortal Kombat 11 اضافه شد

0

طبق اعلام استودیوی NetherRealm دیگر مبارزی که حضورش در میان شخصیت‌های قابل بازی Mortal Kombat 11 تایید شده است، کسی نیست جز کیتانا. حضور کیتانا در این بازی از طریق یک ویدئوی تبلیغاتی به اطلاع مخاطبان بازی رسید. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

کیتانا که بیش از 10 هزار سال عمر دارد، پرنسس ایدنیا بوده و سال‌ها بر این باور بود که دختر حقیقی «شائو کان» است. اما وقتی با حقیقت مواجه شد، علیه او جنگید تا در مقابل فتح زمین توسط شائو کان قرار بگیرد.

او در این نبرد جان داد، اما بعدا به عنوان نسخه‌ای شیطانی از خود قبلی‌اش به زندگی باز گردانده شد. در حال حاضر کیتانا در کنار «لیو کانگ» بر Netherrealm حکمرانی می‌کند و مصمم است همه‌ی دنیاهای دیگر را با خاک یکسان نماید.

متاسفانه در حال حاضر گیم‌پلی حضور کیتانا در بازی عرضه نشده و البته انتظار می‌رود به زودی گیم‌پلی کیتانا هم منتشر شود.

تعداد شخصیت‌های قابل بازی Mortal Kombat 11 همین حالا هم زیاد است و از جمله ساب-زیرو و اسکورپیون از قدیمی‌های این مجموعه در این بازی حضور خواهند داشت. استودیوی سازنده همچنین حضور نوب-سایبات را نیز در بازی تایید کرده است.

بازی Mortal Kombat 11 در هفته‌های آتی یعنی 23 آوریل -مصادف با 3 اردیبهشت عرضه خواهد شد.

منبع eurogamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

سه × 5 =